قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی با توجه به نوع تیغه و مواد به کار رفته در آن تعیین می‌شود.کرکره‌ های آلومینیومی ارزان‌ تر هستند به همین دلیل بعد از مدتی کرکره‌ها فرسوده می‌شوند. و سپس از هم جدا می‌شوند.برای سفارش کرکره برقی حتما از نوع آلومینیوم و نحوه تولید آن مطمئن شوید.

در سال‌های اخیر استفاده از کرکره برقی رواج پیدا کرده و آنها را می‌توان در ورودی‌های پارکینگ، مغازه‌ها، درب‌های ورودی پاساژها و حتی پنجره‌های خانه‌های مسکونی نصب کرد قیمت نصب کرکره برقی در اکثر مکان‌ها و با حداقل فضا امکان پذیر بوده و متفاوت است و جای زیادی برای نصب و اجرا نیاز ندارند .

 

کرکره برقی 

کرکره‌ های برقی در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند و قیمت نصب کرکره برقی با هم دیگر متفاوت است. همچنین آنها هم برای پارکینگ منازل مسکونی مناسب هستند، و هم برای پاساژها، مراکز خرید و سایر مکان‌های مشابه.قیمت نصب کرکره برقی بستگی به نوع محصول یعنی کرکره برقی دارد زیرا نصب هر گونه از کرکره برقی ها نصب متفاوتی دارد به همین دلیل قیمت نصب کرکره برقی با هم متفاوت است.

اجزای کرکره برقی

کرکره برقی از پنل‌های مجزا تشکیل شده که بوسیله یک موتور حرکت می‌کنند؛ و با اتصال برد کنترل می‌توان آنها را از راه دور کنترل کرد. به خاطر عایق بودن پ۳نل‌های کرکره برقی از آنها می‌توان در پنجره ساختمان هم استفاده کرد؛ و در شرایط بد آب و هوایی و یا در زمان مسافرت نصب کرکره برقی ایمنی زیادی را به همراه خواهد داشت؛ و می‌تواند امنیت بالایی برای خانه شما فراهم کند.

 

 

 

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

 

هزینه نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی و در کارهای خدماتی متفاوت است و همچنین قیمت نصب کرکره برقی با هم دیگر فرق دارد. مثلاً تعمیر موتور توبلار کرکره برقی، با تعمیر موتور ساید کرکره برقی ازلحاظ قیمت، قیمت نصب کرکره برقی متفاوت هستند.

یا بسته به‌اندازه در مورد نظر، در کرکره برقی پارکینگ یا کرکره برقی مغازه و…، قیمت نصب کرکره برقی نیز متفاوت است؛ اما نکته مهم این است که این هزینه‌ها قبل از انجام کار توسط متخصص به‌صورت جزبه‌جز مشخص می‌شود و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در صورت تمایل شما، مراحل اجرایی آغاز خواهد شد.به همین منظور باید یاد ظاور شد که قیمت نصب کرکره برقی با توجه به نوع محصول انجام میشود و خدمات پس از فروش و ضمانت نیز دارد.

نصب کرکره برقی با پانل‌های فوم‌دار صداهای ایجاد شده در هنگام بالا و پایین رفتن را به میزان زیادی کاهش می‌دهد؛ و از طرف دیگر فوم داخل پانل‌ها عایق خوبی در برابر انتقال دما ایجاد و از هزینه‌های انرژی به مقدار زیادی کم می‌کند. این پانل‌ها بخاطر کم‌صدا بودن و ایجاد عایق بالا برای استفاده در پنجره‌ها و به خاطر بی‌صدا بودن، در پارکینگ‌هایی که درب ورودی آن زیر واحد مسکونی قرار دارد مناسب خواهند بود.

 

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

 

 

چه مواقعی به نصب و تعمیر کرکره برقی نیاز داریم؟

امروزه در بسیاری از مغازه‌ها و درهای پارکینگ از کرکره‌های برقی استفاده می‌شود. خراب شدن این کرکره‌ها، موجب باز نشدن در مغازه و پارکینگ می‌شود و دردسرهای فراوانی را به وجود می‌آورد.

به همین دلیل نگهداری از کرکره‌ اتوماتیک را باید به عهده متخصصان آن بسپاریم و در انتخاب متخصص تعمیر و نگهداری کرکره برقی دقت کنیم. معمولاً در مواقع زیر به نصب و تعمیر کرکره برقی نیازمند داریم.

باید یاد آور شد که تکنسین ها ونصاب های شرکت تولیدی کارسام دور در قیمت نصب کرکره برقی تخفیف های مناسبی در اختیار شما مشتریان قرار میدهد. زمانی که بخواهیم با نصب کرکره اتوماتیک، راحتی و آسایش را برای خود به ارمغان بیاوریم.

مواردی که در زیر ذکر میشود برای مواقع نصب توصیه میشود و نیاز داریم:

هنگامی‌که در کرکره برقی باز نشود و نیازمند تعمیرات باشد.

هنگامی‌که بخواهیم تعمیر موتور کرکره برقی را به‌سرعت انجام دهیم.

زمانی که کرکره گیر کرده است یا بازوبسته نمی‌شود و ما نیاز به عیب‌یابی و رفع عیب کرکره برقی داریم.

وقتی کرکره برقی در پارکینگ خراب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. (در این صورت استفاده از ماشین‌های درون پارکینگ ممکن نبوده و باید به‌سرعت خرابی کرکره برقی را برطرف کنیم.)

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

 

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

فرآیند نصب کرکره برقی

‌اولین کاری که باید انجام دهید این است که پنجره را اندازه گیری کنید. اگر می‌خواهید این کرکره را بر روی دیوار نصب کنید، باید عرض پنجره را اندازه گیری کنید و سپس کمی برای عرض راهنما در نظر بگیرید (مقدار دقیق به خود درب کرکره بستگی دارد – سازنده درب به شما می‌گوید که چه مقدار عرض را باید به آن اضافه کنید). سپس شما به اندازه گیری ارتفاع پنجره و سپس اضافه کردن ارتفاعی برای نصب پرده نیاز دارید.

برای اندازه گیری کرکره که در داخل پنجره نصب می‌شود، باید عرض پنجره را اندازه گیری کنید و کمی از آن کم کنید تا بتوانید کرکره را درون آن جای دهید (مجددا سازنده به شما دقیقا می‌گوید چقدر باید از این عرض کم کنید). برای ارتفاع، ارتفاع بازشوی پنجره را در مقابل نمای آجری اندازه گیری کنید.

هنگامی که پنجره خود را با دقت اندازه گیری کردید، می‌توانید سبک، رنگ و روش و قیمت نصب کرکره برقی را انتخاب کرده و آنها را سفارش دهید. عملیات نصب را با باز کردن قطعات از جعبه شروع کنید. با توجه به راهنما نقاطی را که برای نصب کرکره باید سوراخ کنید را علامت گذاری کنید.

اطمینان حاصل کنید که شما در حال نصب بر روی دیوار آجری صلب و نه ملات نرم هستید. سوراخ‌های کوچکی را در بخش‌های توخالی با توجه به راهنما حفاری کنید. سوراخ‌های بزرگتر را از طریق سوراخ‌های مشابه ایجاد کنید تا بتوانید سر پیچ را از داخل آن عبور دهید. اگر دیوار هیچ حفره‌ای نداشته باشد، شما باید یک سوراخ ۱۰ میلی متری حفاری کنید تا با ارتفاع دیوار که سوئیچ می‌شود به کار گرفته شود و به گونه‌ای باشد که کابل موتور را از طریق دیوار هدایت کند

 

 

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

انواع موتور کرکره برقی

انواع مختلفی از موتورها هم وجود دارند که بنا به اندازه و وزن کرکره در هنگام نصب کرکره برقی از آنها استفاده می‌شوند. برای پنجره‌ها بخاطر این که تعداد دفعات باز و بسته شدن کمی دارند؛ و از طرف دیگر وزن کمی هم دارند از موتورهای کوچک‌ تر استفاده می‌شود.

در پارکینگ‌هایی که ورودی آنها عرض و ارتفاع زیادی دارد و تعداد باز و بسته شدن کرکره زیاد است؛ از موتورهای گیربکس‌ دار و با قدرت بالا استفاده می‌شود؛ تا تحمل وزن و تعداد باز و بسته شدن بالا را داشته باشند.

معمولا موتوری که در هنگام نصب کرکره برقی پنجره‌ ها استفاده می‌شود از نوع توبولار است؛ و برای جاهایی که درب وزن زیادی دارد و یا رفت و آمد زیاد است از موتور گیربکسی یا ساید، باید استفاده شود.

موتور توبولار بخاطر داشتن روغن در داخل خود، با کارکرد زیاد این روغن گرم خواهد شد؛ و کارآیی خود را از دست می‌دهد. پس این موتورها برای استفاده زیاد مناسب نیستند؛ و در جاهایی که تردد زیاد است و یا نیاز به باز و بسته شدن زیادی دارند استفاده از این نوع موتور مناسب نیست. به جای این نوع موتور بهتر است به سراغ انواع قوی‌تر موتور که همان موتور ساید است برویم؛ و در زمان نصب کرکره برقی از آن استفاده کنیم.

 

 

 

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت کرکره برقی اتوماتیک

 

برای محاسبه قیمت نصب کرکره برقی باید در ابتدا بدانیم که کدام موتور کرکره مد نظر است، ارزان ترین موتور کرکره برقی موتو توبولار است که اندازه ظریف آن برای تیغه هایی با وزن نسبتا سبک و میزان تردد نسبتا پایین مناسب است، این نوع موتور کرکره می تواند تیغه هایی با وزن حدودا ۱۵۰ کیلوگرم را به حرکت در آورد.

از بهترین موتور توبولار کرکره برقی می توان به موتور توبولار لینوکس، موتور توبولار بتا، موتور توبولار بارزانته، موتور توبولار سیگما و موتور توبولار SDC اشاره کرد. همچنین باید دید که کدام مدل از انواع تیغه مورد نیاز است و بر اساس اندازه و قابلیتی که مورد نیاز است بهترین تیغه را استفاده کرد.

این دو مورد جزو مهمترین عوامل در تعیین قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک می باشد. شما می توانید با برقراری تماس با بخش فروش کرکره دی سی ای کالا به روز ترین لیست قیمت کرکره برقی را دریافت کنید

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی آلومینیومی

 

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک انواع مختلفی دارند که پارتیشن اداری متحرک قیمت مناسب تری دارد، و یکی از انواع مختلف آن می‌باشد که برای تنوع در محیط و فضای اداری نصب و اجرا می‌شود. خاصیتی که این نوع پارتیشن‌ها دارند قابلیت جابه‌جایی آن می‌باشد که در صورت تمایل می‌توان آن را جا به جا و در محل دیگری از آن استفاده نمود.

 

 

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قمیت نصب کرکره برقی میتوانید با تماس با ما اطلاعات لازم را دریافت کنید 

 

 

 

نصب کرکره برقی اتوماتیک

قیمت نصب کرکره برقی باید بر اساس استاندارد های لازم انجام شود. در غیر این صورت ممکن است تیغه ها به یک سمت کشیده شود و یا حرکت تیغه درون ریل سر و صدای بالایی تولید کند و یا اینکه اشتباه در نصب باعث شود بهموتور کرکره برقیفشار آمده و در مدت زمان کوتاهی باعث از کار افتادن آن گردد. در فیلم زیر (به زبان اصلی) یکی از روش های استاندارد نصب کرکره برقی را مشاهده می کنید.

 

 

 

 

محبوبیت کرکره برقی

کرکره برقی یا همان درب اتوماتیک کرکره ای برای هر نوع محیطی مناسب هستند . این کرکره ها هنگام باز و بسته شدن به صورت رول جمع می شوند . به همین خاطر ، فضای کمی را اشغال می کنند . البته کرکه های برقی مزیت های بسیار زیادی دارند که ما در ادامه بیشتر توضیح می دهیم .

 

 

 

کرکره برقی فول پانچ چیست ؟

کرکره برقی فول پانچ یکی از انواع کرکره برقی می باشد که برای مکان هایی بیشتر استفاده می شود که کاربر تمایل دارد که کمی نور در فضا وجود داشته باشد . همچنین از مزیت های کرکره برقی فول پانچ این است که هوا به راحتی می تواند از آن جریان داشته باشد . بنابراین در مکان هایی که به همچین موردی نیاز دارند بسیار مناسب می باشد.
کرکره های فول پانچ نور را از خود عبور می دهند ، بنابراین برای پارکینگ ها که نیاز به نور و روشنایی دارند ، گزینه ی مناسبی می باشد .
اما توصیه ی ما به شما این است که بهتر است ، هنگام نصب کرکره برقی فول پانچ ، پشت آن از یک شیشه استفاده شود .

 

 

موارد کلی که در قیمت نصب کرکره برقی تاثیر می گذارند

مواردای از قبیل هزینه ی ارسال و لوازمی که برای نصب استفاده می شود ، لوازم فنی ، ابعاد کرکره برقی ، در قیمت نصب کرکره برقی تاثیر دارد . البته موارد دیگری نیز وجود دارند که روی قیمت تاثیر می گذارند ، که برای اطلاع از قیمت ها و موارد تاثیر گذار در قیمت نصب کرکره برقی بهتر است که با شرکت کارسام دور تماس بگیرید .

 

 

 

مهم ترین مزیت های استفاده از کرکره برقی چیست ؟

مهم ترین مزیت کرکره های برقی این اسن که امنیت محل را تضمین می کند ، که نقش این مورد بسیار پر رنگ می باشد .
کرکره های برقی در صرفه جویی مصرف انرژی تاثیر به سزایی دارند و در کاهش هزینه ی قبض ها تاثیر گذارند .
کرکره های برقی تا حد زیادی سر و صدا را کاهش می دهند .
کرکره های برقی قابلیت کنترل نور را تنها با فشار دادن یک دکمه دارند و این گزینه می تواند خیلی کاربردی باشد .
با نصب کرکره های برقی درب و پنجره ها از عوامل جوی محفوظ می مانند . همچنین در برابر اشعه ی ماورا بنفش محفوظ خواهید بود .
با نصب کرکره های برقی می توانید تهویه هوای منزل را نیز کنترل کنید .

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
4 based on 2 votes
Service Type
قیمت نصب کرکره برقی
Description
قیمت نصب کرکره برقی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *