قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره از گران ترین محصولات اما شیک ترین سرکت کارسام دور است.قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری گران از محصولات دیگر است اما شیک و بسیار با کیفیت است ، پارتیشن شیشه ای متحرک

یکی از انواع جداکننده‌های کاذب و موقتی در فضاهای اداری است، که از آن برای نظم بخشیدن، زیباسازی، بهینه‌سازی و ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی جهت فراهم کردن محیطی آرام و دوری از سر و صدا و دیگر عوامل برهم زننده تمرکز کارکنان و بهبود بازدهی آنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب ‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد، ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل (بدون آسیب رساندن به کف اصلی فضا) و جابجایی آن و در صورت لزوم اصلاح متراژ می‌باشد.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

 

مزایای پارتیشن شیشه ای متحرک

در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت  و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.هر چند قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری گران تر است اما بسیار محیط اداره و شرکت را زیبا و شیک میکند.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن دوجداره پارتیشن دوجداره نمای بسیار بهتر و زیباتری دارد. پارتیشن دوجداره بسیار پایدارتر بوده و بدون اتصال به دیوار یا سقف قابل نصب میباشد. پارتیشن دوجداره با توجه به پروفیل محکم تر و عریض تر استحکام ضربه و خمشی بالاتری دارد. پارتیشن دوجداره قابلیت نصب پرده کرکره دارد ولی نوع تکجداره این امکان را به مشتری نمیدهد. پارتیشن دوجداره.

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

ویژگی پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره

بنا به نیاز و نوع کاربری فضا می‌توان از پرده‌کرکره مابین جداره‌های شیشه استفاده کرد.

به وجود آوردن فضایی لوکس، مدرن و شیک با طراحی زیبا و کاربردی.

عایق صوت و حرارت.

پارتیشن دوجداره شیشه‌ ای یعنی حداکثر استفاده از نور موجود.واین از دلایل افزایش قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره است.

نظارت آسان مدیران بر عملکرد کارمندان با حفظ حریم خصوصی هر کارمند.

این محصول به دلیل مستحکم و بادوام بودن آن، دارای عمر طولانی‌تر نسبت به پارتیشن‌های MDF است.

اسکلت

قیمت پارتیشن شیشه‌ای متحرک دوجداره بر خلاف قیمت بالای آن ظاهری بسیار شیک دارد.

از آلومینیوم است.

شیشه‌های این پارتیشن جداکننده فضا، از شیشه سکوریت و معمولاً با ضخامت شش میل می‌باشد

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

انواع پارتیشن شیشه ای متحرک

 

پارتیشن های شیشه ای از لحاظ عایق به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند و همچنین قابل به ذکر است قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره از معمولی این پارتیشن گران تر است.

پارتیشن شیشه ای تک جداره که قیمت آن ارزان تر از قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره است

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره که گران تر است اما از بقیه مدلها شیک تر است.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

در این نوع پارتیشن های شیشه ای از پروفیل آلومینیوم برای فریم کار و اسکلت بندی آن استفاده شده است.

و این یکی از دلایل افزایش قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره است عرض و طول و اندازه ی فریم ها بسته به نوع سفارش و نیاز مشتری در اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.وقتی فریم ها در جای مناسب خود قرار گرفتند از شیشه سکوریت برای پوشاندن فضای بین فریم ها مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین پارتیشن های شیشه ای تک جداره می تواند بدون فریم نیز باشد .

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره هزینه بالاتری در ساخت و نصب دارد اما زیبایی و شیکی خاص خود را هم دارد. و نیز به مانند پارتیشن تک جداره از آلومینیوم به عنوان فریم استفاده قمی کند که از مهمترین تفاوت بین آن ها می توان به دوجداره بودن شیشه ی پارتیشن دوجداره اشاره کرد .و مهمترین مزیت این نوع پارتیشن ها این است که از نفوذ صداهای بیرون و مزاحم به داخل محیط و اتاق و بالعکس جلوگیری می شود.

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی اتوماتیک

نصب پارتیشن شیشه ای متحرک

پروسه نصب در محصولات مختلف کارسام دور بسیار حائز اهمیت می باشد اما باید یاد آور شد که در تمامی محصولات قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره مقداری گران تر است. بطوریکه بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخش بسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطر کیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند. محصولات دکوراسیون و کارسام دور نیز شامل این حساسیت در نصب میشوند.

 

 

پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره چیست

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری بالاتر از پارتیشن شیشه ای معمولی است اما این مدل پارتیشن شیکی و کیفیت خواص خود را دارد.، پارتیشن شیشه ای متحرک نوعی پارتیشن است که برای تفکیک فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و… به کار برده می شود. البته از پارتیشن دو جداره معمولاً برای جدا سازی محیط هایی استفاده می شود که علاوه بر تفکیک فضا لازم است که از عبور صدا بین فضاهای موردنظر نیز جلوگیری شود. پس کاربرد اصلی پارتیشن دو جداره، تفکیک دو فضا از یکدیگر با استفاده از مانعی آکوستیکی است.قیمت پارتیشن شیشه ای ها متفاوت است اما قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری گران است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *