قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک کارسام دور به نسبت و مراتب شرکت های دیگر مناسب تر و متعادل تر است این شرکت برای تولید و برای بهترین قیمت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک از سکوریت نشکن استفاده می‌کند که قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک آن نسبت به پارتیشن‌ها با شیشه‌های معمولی کمی بیشتر است.با اندکی تفکر متوجه خواهید شد که اگر شما قصد تقسیم‌ بندی فضای موردنظر خود به روش سنتی، یعنی دیوارچینی به همراه بلوک و مصالح دیگر را داشته باشید نیازمند هزینه بیشتری در قیمت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک در تهیه‌ی مصالح خواهید داشت و همچنین زمان زیادی برای بازسازی لازم دارید، برای راحتی و اطلاع شما عزیزان قیمت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک را در بنری تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

 

مزایای پارتیشن شیشه ای متحرک

از محاسن پارتیشن شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک که عالی و مقرون به صرفه است

طراحی منحصر به فرد

طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از شیشه های تک و دو جداره و منحنی

قابلیت استفاده از شیشه های ۸ , ۱۰ و ۱۲ میلیمتری

نصب سریع و آسان

در پارتیشن شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک

از پارتیشن شیشه ای متحرک می توان برای ساخت فضاهای موقتی که دارای پویایی و جذابیت فضایی می باشد استفاده نمود.قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک بسیار مناسب است و آن را می توان به راحتی و بوسیله تنظیماتی که روی ان انجام می شود به مکان های دیگر حرکت داد. پارتیشن شیشه ای متحرک تشکیل شده از پنل های شیشه ای می باشد که توسط بست هایی به کف پنل چفت می شوند آخرین پنل می تواند آزادانه روی پاشنه در بچرخد.پارتیشن شیشه ای متحرک علاوه بر امکان حرکت و جابه جایی که دارد در جدا سازی فضایی بسیار کاربرد دارد می توان از شیشه های طرح دار سند بلاست شده و یا شیشه های رنگی دکوراتیو برای افزایش زیبایی پارتیشن ها نیز استفاده نمود

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

 

کرکره برقی اتوماتیک

قیمت کرکره برقی اتوماتیک  قیمت های مختلف و متفاوتی دارد، این کرکره برقی اتوماتیک هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آن ها را یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برقی به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره به دلیل خاصیت آگوستیک و عایق بودن، طرفداران بسیاری برای اجرای پاتیشن در ادارات دارد. قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره بر اساس شیشه مورد استفاده و ضخامت آن و همچنین ابعاد و اندازه شیشه های دو جداره در نصب، تعیین می شود. در قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره یراق آلات و قطعات مورد استفاده نیز تاثیر گذار می باشد

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

ویژگی پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک با ویژگی تک جداره

عملکرد صوتی (آکوستیک) تا ۴۷ db

جذابیت و شیک بودن

انواع طرح های سندبلاست

طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها

ضخامت ۱۰ میلیمتر

ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کامل

نصب سریع

 

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای برای جداسازی فضایی در محیط کاری و اداری کاربرد بسیاری دارد تا علاوه بر جدا سازی و فضا سازی محیط برای کارکنان و کارمندان موجب  افزایش زیبایی محیط و در نتیجه افزایش نشاط و روحیه کاری افراد می گردد.در تولید و ساخت این نوع پارتیشن ها از شیشه های رنگی در طرح های مختلف و رنگ های متفاوت متناسب با درخواست و انتخاب افراد  می توان استفاده کرد.پارتیشن شیشه ای رنگی را می توان  به صورت شیشه های رنگ دار هماهنگ با رنگ محیط اطراف اداره و شرکت انتخاب و نصب نمود. می توان رنگ شیشه پارتیشن ها را در ترکیب بندی های متنوع انتخاب کرد تا  محیط کاری دارای تنوع و جذابیت فراوان گردد و هم راستا با آن  موجب  افزایش روحیه کاری و بازده کار کارکنان را به دنبال داشته باشد.

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک چیست؟

کلمه پارتیشن به معنای جداسازی است. پارتیشن به دیوار چوبی، گچی و شیشه ای گفته می شود که سبب به وجود آمدن فضاهای مختلف می شود. در گذشته بیشتر از پارتیشن های چوبی و گچی استفاده می شد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تولید شیشه های مقاوم مانند سکوریت استفاده از پارتیشن شیشه بیشتر شده است. البته از پارتیشن شیشه ای بیشتر در ادارات و بانک و فضاهای اداری کاری استفاده می شود. استفاده از آن سبب تعامل بین مدیر و کارکنان می شود. پارتیشن فضای شفاف و زیبایی را در ادارات به وجود می آورد. که موجب تعامل و معاشرت بیشتر کارکنان با هم می شود. با استفاده از آن می توان فضای های بزرگ بی استفاده در اداره را قابل استفاده کرد.

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  نصب کرکره برقی در تهران

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

نصب پارتیشن شیشه ای متحرک

قبل از نصب پارتیشن شیشه ای متحرک برای ادارات همان گونه که از قبل گفتیم باید اندازه ها مشخص شوند. پارتیشن شیشه ای و درب شیشه ای به علت استفاده از شیشه سکوریت در آنها قبل از تولید برش خورده اند. و امکان برش این شیشه ها به علت سکوریت بودن بعد از ساخته شدن نیست. بنابراین باتوجه به ابعاد فضای مورد نظر در محل کار، پارتیشن شیشه ای مناسب انتخاب می شود. این پارتیشن ها به صورت با فریم و فریم لس نصب می شوند. بعد از ساخت و آماده سازی پانل های پیس ساخته به مکان نصب منتقل می شوند. انتقال پانل ها توسط شرکت ارائه دهنده پارتیشن انجام می شود.تمامی خدمات شرکت از جمله نصب،و خدمات پس از فروش تاثیری زیاد شدن قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک نمیگذارد.

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

خدمات پس از فروش پارتیشن شیشه ای متحرک

هرکدام از محصولات ارائه شده توسط شرکت های مختلف باید دارای خدمات پس از فروش مناسب باشند. کارسام دور در ضمن ارائه محصولات با کیفیت دارای خدمات پس از فروش و گارانتی نیز می باشد. در صورت بروز مشکلات در استفاده از محصولات با نصاب تماس گرفته می شود. تا مشکل پیش آمده را رفع کند.خدمات پس از فروش محصولات کارسام دور تاثیری برقیمت پارتیشن شیشه ای متحرک یا انواع دیگر پارتیشن نمیگذارد.

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

 

نصب پارتیشن شیشه ای متحرک

همان‌طور که می‌دانید افراد نیمی از وقت روزمره‌ی خود را در ادارات و محیط‌ های کاری می‌گذرانند و استفاده از پارتیشن شیشه‌ای می‌تواند بر بخش‌بندی محیط و روحیه‌ی کارمندان تأثیر مثبتی بگذارد.قیمت پارتیشن شیشه‌ای متحرک مناسب است و بستگس به نصب آن هم نیز دارد .

این پارتیشن ها برای محیط‌های کار بسیار مناسب می‌باشد و قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک برای اداره جات ها نیز با تخفیف های مختلفی غرضه و تولید میشود،نصب پارتیشن شیشه ای متحرک آسان است زیرا جابه‌جایی و نصب پارتیشن شیشه‌ای به راحتی انجام میگیرد. به دلیل این‌که در پارتیشن شیشه‌ای از شیشه‌های سکوریت باظرافت زیادی استفاده می‌شود و شیشه حساسیت بسیار بالایی دارد. جابجایی و نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای کارسام دور باید حتماً توسط کارشناسان نصب مجرب و حرفه‌ای صورت گیرد. در کل نصب پارتیشن شیشه‌ای نیازمند ابزار خیلی پیچیده‌ای نیست و با استفاده از چند قاب پک به‌راحتی می‌توان پانل‌های پارتیشن شیشه‌ای را نصب کرد ولی اگر به مراحل درست نصب آگاهی نباشید ممکن است پارتیشن را درست نصب نکنید و یا باعث شکست ناگهانی شیشه آن شوید.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای ثابت

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک مختلف است به دو صورت متحرک و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار میگیرد مانند پنلها معمولا ثابت نصب میشوند، اما نوع متحرک انها مناسبتر است، زیرا میتوانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. شما میتوانید برای انتخاب پارتیشن شیشه ای مناسب برای محیط خود با واحد مشاوره و فروش کارسام دور تماس حاصل نمایید.به همبن دلایل قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک مقداری بالاتر از نوع پارتیشن ثابت آن است.

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

 

یراق پارتیشن شیشه ای متحرک

برای نصب و اتصال پارتیشن شیشه ای لازم است که از اتصالات و یراق آلات پارتیشن شیشه ای استفاده شود تا این سازه شیشه ای بتواند پایدار بماند، یراق آلات پارتیشن شیشه ای همان یراق شیشه می باشد که بسته به نوع پارتیشن هرکدام از این یراق آلات مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید برای افزایش اطلاعات خود در این رابطه به صفحه یراق آلات شیشه مراجعه نماید.شرکت کارسام در پروژه های خود از انواع یراق آلات با کیفیت داخلی و خارجی استفاده می کند که به دلیل مرغوبیت بالای این یراق آلات، پارتیشن شیشه ای از کیفیت زیادی برخوردار است و می توان سالهای سال از آن استفاده نمود. یراق آلات استفاده شده توسط کارسام دور علاوه بر کیفیت ظاهر زیبایی نیز دارند که همین امر در ایجاد پارتیشن زیبا و محیط چشم نواز بسیار تاثیر گذار است

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای کرکره دار

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک کرکره دار مقداری گران تر و هزینه بر دار تراست و  یکی از انواع پارتیشن شیشه ای هایی می باشد که جنس آن از شیشه های چند جداره می باشد که در بین جداره وسطی شیشه پرده کرکره ای آلومنیومی نصب میگردد. باز و بسته شدن، سایه روشن کردن پره های پرده کرکره ای پارتیشن می توان از راه دور با ریموت کنترل کرد.پارتیشن شیشه ای کرکره دار برای مکان های اداری با فریم سه جداره قابل اجرا می باشد. پرده های نصب شده در بین شیشه را می توان تا ابعاد ۳*۲٫۵ نصب و اجرا نمود. برای ایجاد دکوراسیون خاص و جذاب می توان از چاپ طرح مختلف روی آن استفاده نمود هم چنین پرده ها از جنس آلومینیوم در رنگ های مختلف موجود می باشند.

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک مناسب است و مدل کرکره دار آن دارای ویژگی های بسیاری از جمله:

زیبایی و تنوع رنگ بسیار زیاد و ایجاد هارمونی با محیط

عایق مناسب در برابر اتلاف انرژی و صدا

مقاومت بالا و طول عمر بسیار زیاد

نگهداری و شستشوی آسان

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت نصب کرکره برقی

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

عوامل مهم بر قیمت پارتیشن شیشه ای

ازعوامل مهم بر قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک ، متراژ شیشه سکوریت است و مواردی چون ابعاد و ضخامت و رنگ شیشه سکوریت نصب شده در پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذارترین موارد بر روی قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک است. طرح های زیبای سندبلاست علاوه بر زیبایی و ایجاد تنوع می تواند دربرگیرنده لوگو و یا نماد تجاری شما نیز باشد که البته بسته به میزان و نوع سندبلاست مورد نظر شما قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک شما افزایش می یابد. طرح های متنوع سندبلاست بر روی شیشه های پارتیشن جلوه زیبایی به فضای شما می بخشد، شرکت رامادُر با در برداشتن تمامی امکانات و ابزارآلات بروز سندبلاست شیشه، قادر است برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود، تمامی طراح های سندبلاست مورد نظرشما را بر روی شیشه های پارتیشن طراحی نماید.

 

 

 

 

انواع پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری دیواره های مدولار هستند که قایلیت طراحی بر اساس نیاز شما و انواع محیط های اداری استفاده می شوند . و قابلیت انعطاف بالایی در تقسیم بندی فضا های کوچک و بزرگ را دارند .
پارتیشن های اداری می توانند یکی از انواع پارتیشن های اداری تک جداره ، پارتیشن اداری دو جداره ، پارتیشن اداری شیشه ای ، پارتیشن اداری آلومینیومی باشند .
پارتیشن های اداری به بیان کلی برای تقسیم بندی محیط ها و فضا های اداری استفاده می شوند . البته گاهی مصارف خانگی هم دارند . در پارتیشن های اداری از پر کننده های سلولزی و فریم های آلومینیومی همراه شیشه برای زیبایی فضا های مورد نظر شما استفاده می کنند .

 

 

 

برای نصب پارتیشن شیشه ای متحرک چقدر زمان نیاز است ؟

برای اجرای حرفه ای پارتیشن شیشه ای متحرک ، توسط شرکت کارسام دور یک روز زمان کافیست . البته نصب باید حتما به صورت اصولی باشد و نمی توان به هر شرکتی اعتماد کرد . بنابراین هنگام انتخاب شرکت جهت نصب پارتیشن شیشه ای باید خیلی دقت کنید ، تا شرکت معتبری را انتخاب کنید .

 

 

 

علت محبوبیت پارتیشن شیشه ای متحرک چیست ؟

پارتیشن شیشه ای متحرک امکان تقسیم بندی فضا را فراهم می کنند .
پارتیشن های شیشه ای متحرک یکی از ابزار های راحت و سریع در بروز رسانی دفتر کار می باشند .
پارتیشن های شیشه ای متحرک توسط فریم های آلومینیومی ، استیل یا سخت افزار های نگه دارنده ی شیشه ایجاد می شوند .
با استفاده از پارتیشن های شیشه ای ، محیط اداری به یک محیط زیبا ، شفاف و تمیز تبدیل می شود .
یکی از موارد مهمی که در طراحی فضا ی اداری به آن توجه ی ویژه ای می شود ، همین مسئله ی پارتیشن شیشه ای متحرک می باشد که در چشم انداز آن شرکت یا اداره تاثیر فوق العاده ای دارد .

 

 

 

مواردی که در قیمت پارتیشن بندی شیشه ای متحرک نقش پر رنگی دارند :

طرح شیشه ی انتخابی ، لوگوی حک شده شرکت ، متراژ شیشه سکوریت ، سند بلاست شیشه ، نوع یراق آلات مصرفی ، فریم شیشه ، نوع پارتیشن های نصب شده از مواردی هستند که در قیمت پارتیشن بندی شیشه ای متحرک نقش بسزایی دارند .

 

 

 

شیشه سند بلاست چیست ؟

نوعی شیشه طرح دار می باشد که قابلیت ها و انعطاف بالایی دارد . روی این شیشه ها می توان هر طرحی را اعمال کرد ، روی هر نوع شیشه ای می توان عمل سند بلاست را انجام داد .

 

 

 

محبوبیت شرکت کارسام دور

شرکت کارسام دور دارای هزینه ای منصفانه است و کارهایی که انجام می دهد کاملا بدون نقص و حرفه هستند و توسط تکنسین های متخصص انجام می شوند .
قبل ازدانستن قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک و خرید ، مشاوران و کارشناسان کارسام دور شما را در انتخاب تمام موارد مربوط به پارتیشن شیشه ای متحرک راهنمایی می کنند . آن ها می توانند نمونه سه بعدی محصول نهایی را برای شما ارسال کنند و بعد از تایید شما مراحل بعدی انجام شود .
بنابراین شما با خیال راحت می توانید ، رنگ ، طرح و مدل و ابعاد پارتیشن شیشه ای خود به کاشناسان ما بگویید تا مناسب ترین پارتیشن شیشه ای متحرک را انتخاب کنید .

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
3 based on 6 votes
Service Type
قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک
Description
قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *