لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک شرکت کارسام دور تغییر به سزایی در قیمت های خود نداده است، و همچنین به مناسب ترین قیمت کرکره های برقی اتوماتیک را به فروش می رسانند. و لذا لازم به ذکر است که در حال حاضر در سراسر کشور ، به ویژه در تهران فروش بالایی دارند و در نصب این نوع کرکره برقی هم نیز از تخفیفات عالی بر خوردار میشوند.

برای اطلاع از لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

 

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک 

کرکره برقی اتوماتیک جزو عناصر مهمی در سیستم های امنیتی درب ها  پنجره ها  هستند و همچنین در حفاظت از پنجره ها و درب ها  در مقابل آسیب هایی که می توانند به دلیل شرایط آب و هوایی ایجاد شوند سودمند هستند. کرکره برقی اتوماتیک از بهترین مواد در ساختار تیغه آن استفاده شده و این نوع کرکره از تیغه های فولادی ضد زنگ ساخته شده اند که این ها میتوانند بخشی از دلایل افزایش قیمت در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک شود اما مجموعه کارسام دور برای رفاه حال مشتریان خود تغیری در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک نداده است .

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

تیغه کرکره برقی اتوماتیک

تیغه های آلومینیومی سبک ، مستحکم و زیبا هستند و در ثانی جنس ساختاری آنها به نوعی است که آلومینیوم به خودی خود در هر صورتی ارزش مادی خود را دارد. مهمترین تولید کننده های تیغه کرکره برقی  اتوماتیک که هم اکنون استقبال زیادی از آنها شده مدلهای تیغه کرکره اکرول و آلپا می باشد . این نوع تیغه های کرکره بیشتر از این که برندشان مهم باشد ، استاندارد ساختشان مهم است که جنس و خلوص و همچنین ضخامت تیغه ها بر اساس استاندارد تعرف شده باشد.

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

درب کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک به طور معمول در اکثر شرکت ها متفاوت است کرکره برقی های قدیمی سیستم یک پارچه داشتند پس وزن بیشتری هم دارا بودند , اما کرکره برقی اتواتیک که در انواع رنگ ها و مدل های مختلف مورد استفاده اند همچنین در درب های کرکره ای قدیمی، رنگ روی فلز بود و بیشتر از سه رنگ پیدا نمیشد، دربهای کرکره ای قدیمی به شکل دستی رول میشدند و برای بالابردن و پایین کشیدن زور و انرژی بیشتری میخواست .

این ها دلیل افزایش در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک است.

درب کرکره های قدیمی و دستی بسیار پر سرو صدا بودند و سبب تولید آلودگی های صوتی میشدند , برای رفع مشکل در رول شدن نیازمند روغنریزی روزانه داشتند . گاهی اوقات در سرمای شدید شب و گرمای روز بازوبسته نمی شدند و یا با ضربه وارده آسیب می دیدیند و شکل اولیه خود را از دست می دادند و دیگر خوب کار نمیکردند . در امنیت حقابل اعتماد نبودند و به سادگی و با شکستن قفل و کلید درب می شد آن را بالا کشیده و درون آن وارد شد .

ولی با بروزشدن تکنولوژیهای نو و بهینه شدن درب ها و با وارد شدن کرکره های برقی اتوماتیک , هم بر زیبایی درب اضافه شده و و هم با توجه به رنگ امیزی گسترده گسترده ربالا بودن کیفیت رنگ ( رنگ الکترواستاتیک ) تمامی مشکل های درب های کرکره ای قدیمی حل شده و مردم را به خرید دربهای جدید و تغیر دربهای قدیمی به درب های کرکره ای اتوماتیک مجبور کرده است.

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

ساخت کرکره برقی اتوماتیک

امروزه استفاده از کرکره برقی رشد چشم گیری داشته است به همین دلیل افراد زیادی به ساخت کرکره برقی روی آورده اند در کارسام دور پر فروش ترین محصولشان کرکره برقی اتوماتیک است و همچنین لازم به ذکر است که در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک بسیار مقرون به صرفه و مناسب مشتریان است

اما باید توجه کرد که ساخت کرکره برقی اتوماتیک کاری ساده و بدون مهارت نمی باشد. در تولید و ساخت کرکره برقی باید توجه شود که جنس مواد اولیه و تیغه از مرغوب ترین نوع خود باشد تا کارآیی و عملکرد کرکره دچار اختلال نگردد این دلایل باعث میشود تا در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک مقداری قیمت ها افزایش یابد اما در کارسام دور در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک خود تغییری ایجاد نمیکنند. 

ساخت کرکره برقی توسط کارسام دور از بهترین نوع مواد اولیه و تیغه های مرغوب درجه یک می باشد. علاوه بر کرکره ساخته شده متعلقات و قطعات مورد استفاده از جمله یراق آلات و موتور بهترین نوع و برترین برند های جهانی و داخلی می باشد.از دلایل رشد افزایش قیمت در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک مرغوبیت تیغه ها و کیفیت دستگاه کرکره برقی اتوماتیک است.

در شرکت کارسام دور قیمت کرکره برقی اتوماتیک به قیمت تولیدی آن محاسبه میگردد و در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک تاثیر به سزایی نمیگذارد.

 

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

مزایای کرکره برقی اتوماتیک  

کرکره برقی سبب کاهش آلودگی صوتی و تلفات انرژی گرمایش و سرمایش خصوصا با استفاده از تیغه های فوم دار می شود.

استفاده از کرکره برقی اتوماتیک برای همه افراد به آسانی امکانپذیر است. و لازم به ذکر است که در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک با توجه به شرایط اقتصادی تغیر به سزایی صورت نگرفته است.

استفاده از تیغه های مرغوب کرکره برقی اتوماتیک  که مقاومت بالا در برابرفرسایش دارند و سالها نیاز به رنگ آمیزی و تعویض ندارند هزینه سرویس و نگهداری بسیار کمتری نسبت به کرکره های سنتی دارد

رنگ های متنوع کرکره برقی اتوماتیک باعث طراحی آسان کرکره در هماهنگی کامل با محیط می شود.این ها دلایل عمده برای افزایش قیمت در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک است اما در کارسام دور با توجه به کیفیت عالی افزایشی به قیمت های خود خوصوصا در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک نداده اند. 

به دلیل وجود قفل الکترومکانیکی موجود در موتور دستگاه و قفل های برقی دیگری که قابلیت هماهنگی دارند ، کرکره برقی امنیت بالائی دارند دیگر نیازی به استفاده از قفل و کلید نیست

کرکره برقی با تیغه های آلومینیومی هیچ گونه محدودیتی در آب و هواهای مختلف ندارد و از خشک ترین تا مرطوب ترین مناطق دنیا می توانند از کرکره برقی استفاده کنند

حرکت کرکره برقی با استفاده از موتور و تیغه مطلوب هیچ گونه صدائی ندارد

طراحی کرکره برقی به صورتی است که از ورود گرد وغبار جلوگیری میکند

قیمت و هزینه نصب کرکره برقی در برابر کارائی بالای آن بسیار مقرون به صرفه است

سرعت نصب و اجرای کرکره برقی بسیار بالاست و باعث کاهش در زمان اجرای پروژه می شود

کرکره برقی هایی وجود دارند که از تیغه های پانچ شده استفاده می کنند و امکان دید طرف دیگر کرکره برقی را فراهم می کنند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *