نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران بسیار پر طرفدار و مشتریان خاص خود را دارد و اولین مرحله و یکی از حساس ترین مراحل در نصب کرکره برقی در تهران مرحله نصب قوطی ها می باشد.  ابتدا می بایست صاف و تراز بودن قوطی ها نسبت به چارچوب انجام شده و سپس قوطی به چارچوب محکم شود.قوطی ها معمولی در ابعاد ۴۰*۴۰ و ۴۰*۸۰ و ۴۰*۱۰۰ موجود می باشند که برای کرکره های زیر ۲۵متر مربع از قوطی ۴۰*۴۰ – برای کرکره های ۲۵ تا ۵۰ متر مربع قوطی ۴۰*۸۰ و نیز برای کرکره برقی بالای ۵۰ متر مربع از قوطی ۴۰*۱۰۰ می  توان استفاده کرد.

 

 

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران

بهترین نوع کرکره برقی

 

با توجه به معرفی و بررسی انواع برندهای تیغه و موتور کرکره برقی کارسام دور از بهترین و درجه‌یک ترین تیغه‌ها و موتور برای نصب کرکره برقی در تهران و اجرای کرکره برقی استفاده می‌نماید، لازم به ذکر می‌باشد که کارسام دور علاوه بر دارا بودن محصولات درجه یک باکیفیت بسیار بالا با در اختیار داشتن تکنسین‌ها مجرب و کاردان همواره در پی کسب رضایت مشتری و رفع نیاز آن‌ها کوشیده است. کارسام دور بعد از نصب کرکره برقی در تهران و اجرا نیز همواره در کنار شما خواهد بود. تمامی محصولات کارسام دور از خدمات پس از فروش و ضمانت‌نامه برخوردار می‌باشند. تمامی این موارد باعث شده تا کارسام دور به‌عنوان دارا بودن بهترین نوع کرکره برقی شناخته شود.

 

 

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران

قیمت نصب کرکره برقی در تهران

قیمت نصب کرکره برقی در تهران با توجه به نوع تیغه، عرض و ارتفاع مکان مورد نظر شما تعیین می شود. به علاوه فاکتورهایی مانند نوع موتور کرکره ، تعداد ریموت و  لوازم جانبی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند. موتور کرکره فروشگاه و پارکینگ در انواع تیوبلار چینی، تیوبلار چینی درجه یک، ساید چینی، ساید چینی درجه یک، ساید چینی ups دار، ساید چینی درجه یک ups

 

 

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران

انواع کرکره برقی

 

بعد از پنجره و سقف مهم ترین جزء هر ساختمانی در آن است. انتخاب یک در مناسب بر ظاهر ساختمان و امنیت آن تاثیر دارد. انواع مختلفی از درها در بازار وجود دارد. از جمله این درب ها می توان به درهای چوبی، درب های تاشو و درب های کرکره ای اشاره کرد. کرکره برقی یا درهای کرکره  توانسته اند محبوبیت خوبی در بین عموم مردم کسب کنند. در این مقاله به انواع کرکره برقی می پردازیم.

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت نصب کرکره برقی در تهران

 

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران

تعمیر کرکره برقی

بعد از خریداری و نصب کرکره برقی حتما باید نکات تعمیر کرکره برقی را رعایت کنید. با این کار هزینه های شما تا حدی کاهش می یابد.معمولا کرکره برقی‌های پارکینگ و مکان‌های تجاری به علت باز و بسته شدن زیاد زودتر خراب می‌شوند.تغییرات آب و هوایی نیز موجب آسیب کرکره برقی می‌شود. بنابراین باید روش‌های تعمیر کرکره برقی را یاد بگیرید.با تغییرات آب و هوایی عملکرد موتور کرکره برقی نیز دستخوش تغییراتی می‌شود.

به همین منظور در هنگام نصب کرکره برقی در تهران باید مراقبت و تعمیر کرکره برقی  صورت تخصصی باشیم در این مقاله با روش‌های تعمیر کرکره برقی آشنا خواهیم شد.برای تعمیر کرکره برقی و نصب کرکره برقی در تهران  با کارشناسان ما تماس بگیرید.هر یک از قطعات کرکره برقی ممکن است دچار اشکال شود.در صورت بروز هرگونه اشکال در عملکرد کرکره سریعا نکات ایمنی را اجرا کرده کنید. سپس برای تعمیر کرکره برقی اقدام کنید.غلتک و تیغه کرکره نیز نیازمند مراقبت و تعمیر هستند.گیر کردن گل و لای و یا یک ماده خارجی مانع از حرکت غلتک می‌شود. برای تعمیر تیغه حتما به جنس تیغه کرکره توجه کنید.

 

نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران

ایمنی کردن کرکره برقی

اگر دو سال از نصب کرکره برقی در تهران برای شما می‌گذرد و تا به حال به آن رسیدگی نکرده‌اید.بهتر است الان برای تعمیر کرکره برقی خود اقدام کنید. کرکره برقی‌های فروشگاهی بیشتر به رسیدگی و تعمیر احتیاج دارند.برای اینکه از ایمن بودن کرکره خود اطمینان حاصل کنید، یک شیء بزرگ در مسیر چشمی کرکره قرار دهید.در حالت عادی، نباید کرکره حرکت کند.بقیه قسمت‌ های کرکره برقی از جمله فنر، ریل و موتور را بازدید کنید. در صورت شکسته شدن فنر، کرکره دیگر باز نمی‌شود.در صورتی که بیش از حد از کرکره برقی استفاده می‌کنید. ممکن است ریل‌های کرکره برقی بچرخند.خرابی ریل کرکره  عملکرد کرکره برقی را دچار مشکل می‌کند.

 

 

 

موارد تاثیر گذار در قیمت کرکره برقی

جهت محاسبه قیمت باید به مواردی از قبیل ، نوع کرکره برقی که می تواند برای مغازه ، پارکینگ یا سایر مکان ها باشد ، متراژ مورد نیاز رنگ بندی آن توجه کنید . بسته با اتخاب و سلیقه ی شما در این فیلد ها ، قیمت ها متفاوت می باشد .
نوع تیغه کرکره برقی ، طرح چوب یا رنگی ، ابعاد آن بر حسب سانتی متر ، انتخاب محل نصب که می تواند شامل (فروشگاه ، پارکینگ ، پنجره ، صنعتی ، آپارتمان و … ) باشد ، در قیمت نهایی تاثیر می گذارند .
اگر کرکره برقی دارای ضمانت نیز باشد ، قیمت تمام شده بالاتر می رود .

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

 

 

انواع مدل های مختلف کرکره برقی :

کرکره برقی پنجره
کرکره برقی سکشنال
کرکره برقی پلی کربنات
کرکره برقی آلومینیومی
کرکره برقی فولادی
کرکره برقی گالوانیزه فوم دار
کرکره برقی شفاف
کرکره برقی صوتی
کرکره برقی پارکینگی

 

 

انواع تیغه کرکره برقی

تیغه فولاد دار گالوانیزه
تیغه شفاف یا پلی کربنات
تیغه فوم دار
تیغه پانچ دار یا همان سوراخ دار
تیغه رول گیتر
آلومینیوم یا آکسترود

 

 

 

تاثیر تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره برقی یکی از مهم ترین عنصر ها در کرکه برقی به شمار می آید . برند های با کیفیت از تیغه های خیلی خوب استفاده می کنند ، که همین امر باعث عملکرد بهتر و افزایش طول عمر کرکره برقی می شود .

 

موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی یکی از مهم ترین اجزای کرکره برقی به شمار می رود که باعث به حرکت در آمدن تیغه های کرکره برقی می شود .
هر موتور کرکره مناسب مکان خاصی می باشد . موتور درب کرکره ای به چهار دسته ی کلی تقسیم می شود . موتور ساید کرکره برقی ، موتور سانترال کرکره برقی ، موتور توبلار یا موتور استوانه ای کرکره برقی .، موتور توبلار صنعتی کرکره برقی .

 

 

 

مهم ترین فاکتور ها در تعیین قیمت کرکره برقی چیست ؟

دو فاکتور اصلی در تعیین قیمت کرکره برقی تاثیر گذار می باشد . یکی موتور و دیگری تیغه ی کرکره برقی می باشد .
اما این بدین معنا نیست که با دانستن این دو گزینه می توانید به قیمت نهایی کرکره برقی برسید . اما خب قیمت این دو مورد خیلی در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذارند .
بجز موتور و تیغه ی کرکره برقی ، موارد دیگری مثل شفت کرکره ، ریموت ، رسیور ، مونتاژ ، نصب ، حمل ، شاسی و شاسی کشی روی قیمت تاثیر می گذارند .

 

 

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
نصب کرکره برقی در تهران
Description
نصب کرکره برقی در تهران
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *