انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع نصب کرکره برقی در تهران مختلف است و نصب آن بسته به نوع کرکره برقی است همچنین  نصب کرکره برقی نیز آخرین بخش فرایند فروش یک کرکره برقی است که شامل نصب موتور ، تیغه ها و سایر قطعات مورد نیاز بر روی شاسی کرکره برقی است

. معمولاً قیمت انواع نصب کرکره برقی در تهران  بر اساس متراژ کار متفاوت است.

 

 

کرکره برقی چیست

همانگونه که در بالا به نصب کرکره برقی اشاره شد میخواهیم در مورد انواع نصب کرکره برقی در تهران هم نیز در این مقاله اشاره داشته باشیم .

کرکره برقی در واقع یک درب اتوماتیک است که از دو بخش اصلی تیغه کرکره و موتور کرکره تشکیل شده است. کاربرد و وظیفه اصلی کرکره برقی خاصیت ضد سرقت بودن آن است . تفاوت عمده کرکره برقی اتوماتیک با کرکره های سنتی قدیمی ، حرکت روان و اتوماتیک آن است که دیگر دردسر های کرکره های قدیمی را ندارد.

گفته شد که مزیت و کاربرد اصلی کرکره برقی در خاصیت ضد سرقت بودن آن است و در واقع می توانیم این کرکره ها را بجای کرکره برقی ، کرکره ضد سرقت بنامیم. ولی امروزه دیگر فقط جنبه کاربردی محصولات مورد نظر نیست و زیبایی و شکل ظاهری نیزبسیار مورد توجه قرار می گیرد.

 

 

انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع کرکره برقی

 

ما میخواهیم برای شما از انواع کرکره برقی و انواع نصب کرکره برقی در تهران در این سایت برای شما اطلاعاتی را به نمایش بگذاریم و  تصمیم داریم تا انواع پروژه های قابل اجرای کرکره برقی را نام ببریم و آشنایی کلی در خصوص کرکره برقی ارائه شود. همچنین با دریافت قیمت کرکره برقی بصورت آنلاین و یا پس از تماس تلفنی با کارشناسان ما می توانید ، نسبت به خرید کرکره برقی اقدام نمایید.

 

انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع نصب کرکره برقی در تهران

قیمت کرکره برقی

در این بخش می خواهیم قیمت کرکره برقی را بر اساس نوع کاربری آن مورد بررسی قرار دهیم. جدا از هزینه های اجرت و قطعات کرکره برقی که در بالا به آنها اشاره شد هریک از کرکره برقی های پارکینگ ، سوله ، بالکن ، پنجره ، مغازه و … تجهیزات خاص و انحصاری خود را دارا می باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

 

انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع نصب کرکره برقی در تهران

قیمت نصب انواع کرکره برقی در تهران

 

قیمت انواع نصب کرکره برقی در تهران  بر اندازه پنجره یا در ساختمان بر کرکره برقی تاثیر می گذارد. کرکره های کوچک تر ارزان تر هستند.کرکره های تجاری برای پنجره ها و درهای خیلی بزرگ مناسب هستند.نوع پروفیل بر قیمت نهایی تاثیر دارد. محصولات استاندارد برای مصارف های تجاری و خانگی مناسب هستند.کرکره برقی های سنگین برای فروشگاه ها و مجتمع تجاری ها کاربرد دارند.

 

انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع نصب کرکره برقی در تهران

نصب کرکره برقی در تهران

 

قیمت انواع نصب کرکره برقی در تهران بسیار مناسب است و در جهت ایجاد امنیت های نوین در حال به کار رفتن در هر مکانی میباشد و از هر جائی که شما گذر دارید شاهد وجود کرکره های برقی هستید که در طرح ها و ابعاد مختلفی وجود دارند ،

و همچنین فروشگاه ها و کارگاه های زیادی هم در حال فروش و نصب کرکره برقی در تهران و  سطح شهر هستند و از مشتریان زیادی هم برخوردارند.و قیمت نصب کرکره برقی در تهران بسیار مناسب تر از جاهای دیگر است.

استفاده از کرکره های مشبک و قدیمی امروزه دیگر منسوخ شده است و کاربرد آنچنانی ندارد حتی امنیت بالایی هم ندارد چه برسد به زیبایی و شکیلی.هنگامی که فروشگاه شما دایر نیست کرکره شما میتواند بعنوان یک نماد تبلیغاتی باشد حتما دیده اید که برخی از مغازه ها در صورت بسته بودن پائین بودن کرکره بنری را روی آن نصب کرده اند که بعنوان معرفی کننده آن فروشگاه میباشد و یا ساعات کاری روی آن درج شده است,این امر فقط روی کرکره برقی امکان پذیر است.

 

 

انواع نصب کرکره برقی در تهران

انواع نصب کرکره برقی در تهران

مزایای استفاده از کرکره برقی 

 

امروزه بسیاری از فروشگاه ها، مغازه ها و یا حتی منازل مسکونی از کرکره های برقی استفاده می کنند زیرا معتقدند این کرکره ها امنیت و سهولت مورد نظر و کافی را دارا می باشند. در اینجا تعدادی دیگر از مزیت های این کرکره را بررسی می کنیم :

  • باعث آراستگی و زیبایی پارکینگ ها و فروشگاه ها می شود. 
  • به سادگی قابل شستشو و تمیز شدن است.
  • دارای تنوع رنگ بوده و می تواند در دکوراسیون فروشگاه هارمونی زیبایی را ایجاد نماید.
  • از امنیت بیشتری نسبت به کرکره های سنتی برخوردار است و نمی توان آن را به سادگی خراب کرد.
  • طرز کار با آن راحت و سریع است زیرا نیازی به قفل ندارد.
  • برای انواع شرایط آب و هوایی مناسب است.
  • در صورت قطع شدن برق ، می توان آن را به صورت دستی باز و بسته نمود.

 

درباره ی انواع نصب کرکره برقی در تهران 

امروزه یکی از پرکاربردترین درهای اتوماتیک که تنوع و کارآیی بسیار بالایی نیز دارند،

کرکره‌ های برقی هستند که قیمت انواع نصب کرکره برقی در تهران نیز مقرون به صرفه تر بوده است . جنس آلیاژ به‌کار رفته در کرکره‌ های برقی، سرو‌ صدای کم هنگام کار، کارآیی بسیار آسان و راحت و از همه مهم‌تر امنیت آن باعث شده تا اکثر ساختمان‌سازها و حتی مغازه‌د‌اران به نصب آن اشتیاق پیدا کنند.

حتی یکی از قوانین لازم‌ الاجرای شهرداری برای در پارکینگ استفاده از کرکره‌ های برقی است. از طرفی، شما می‌توانید تنها با یک ریموت آن را از دور کنترل کنید و دیگر نیاز نیست از ماشین خود پیاده شوید؛ کما این ‌که نیاز نیست هر لحظه نگران باشید که نکند کسی در کمین دزدیدن ماشین شما در این فاصله باشد.

مهم نیست در یک ساختمان قدیمی هستید یا یک ساختمان جدید، می‌توانید با توجه به نوع ساختمان یا مغازه‌ی خود از کرکره‌های برقی استفاده کنید که همچنین قیمت نصب کرکره برقی در تهران 

 

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران و در شرکت کارسام دور از بهترین قیمت ها بر خوردار است و با بالا ترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت انواع کرکره یرقی را به شما عرضه و به فروش می رسانند.

شما برای نصب کرکره برقی به تکنسین ها و متخصصین مربوط به این حرفه نیاز دارین که شرکت کارسام دور از بهترین نصاب ها و تکنسین ها استفاده میکنند. که این دلایل و  ویژگی ها باعث میشو در لیست قیمت نصب کرکره برقیدر تهران فزایش یبابد .

 

نصب کرکره برقی

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران به طور میانگین مقرون به صرفه ترین قیمت ها را در لیست خود دارد. و بنابراین شما در مورد نصب کرکره برقی خود دچار تردید نمی شوید و به راحتی میتوانید کرکره برقی خود را نصب کنید .

کرکره برقی ها انواع مختلفی دارند به همین خاطر نصب آنها هم گوناگون است و در لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران هم متفاوت است. باید متذکر شد که این گونه کرکره برقی ها از کیفیت بالا و ارزش بسیار خوبی بر خوردار هستند،

که این در لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران تاثیر به سزایی نیز میگذارد.

 

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

مزایای نصب کرکره برقی

 

مزایای نصب کرکره برقی غلتکی که اکثرا طرفداران خاص و ویژه خود را در بر دارند، که این گونه کرکره برقی ها را برای  نصب بر روی درب و پنجره مغازه ها ، فروشگاه ها ، و منازل شخصی استفاده میشوند .

که نصب این کرکره برقی ها مزایای فوق العاده ای از جمله حفاظت از محل کار و و محل سکونت شخصی دارد و همچنین این کرکره ها در سرعت باز و بسته شدن درب و پنجره ها نیز بسیار کمک میکنند .

و باعث میشوند که سرعت باز و بستن شد در بالا برود و از ورود گرد و غبار و شرایط جویی هوا جلوگیری کند.این مزایای بسیار مهم دلیل افزایش بر رو لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران است اما مجموعه کارسام دور برای رفاه حال مشتریان خود در لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران تغیر خواصی نداده اند. 

امروزه بسیاری از فروشگاه ها، مغازه ها و یا حتی منازل مسکونی از کرکره های برقی استفاده می کنند زیرا معتقدند این کرکره ها امنیت و سهولت مورد نظر و کافی را دارا می باشند. در اینجا تعدادی دیگر از مزیت های این کرکره را بررسی می کنیم :

باعث آراستگی و زیبایی پارکینگ ها و فروشگاه ها می شود.

به سادگی قابل شستشو و تمیز شدن است.

دارای تنوع رنگ بوده و می تواند در دکوراسیون فروشگاه هارمونی زیبایی را ایجاد نماید.

از امنیت بیشتری نسبت به کرکره های سنتی برخوردار است و نمی توان آن را به سادگی خراب کرد.

طرز کار با آن راحت و سریع است زیرا نیازی به قفل ندارد

قیمت نصب کرکره برقی در تهران مقرون به صرفه تر از دیگر جاها بوده است.و لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران از سایر مناطق دیگر به صرفه تر و مناسب است.

برای انواع شرایط آب و هوایی مناسب است.

 

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

تجهیزات نصب کرکره برقی 

 

برای و اطلاع از قیمت نصب کرکره برقی در تهران و لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران  باید به تجهیزات و لوازم مورد نظر دقت لازم را داشته باشیم

برای مثال برخی از آچارها و دریل ها در فرآیند نصب کرکره برقی کاربرد حتما با خود میگوئید که در دهه های گذشته که تجهیزات و ابزار به اندازه امروز مدرن نبود پس چگونه کرکره ها را نصب میکردند؟در دهه های اخیر که علم ساخت و ساز و ساخت کرکره ها اینقدر پیشرفته نبوده چگونه کرکره ها را نصب میکردند.

اما باید بگوئیم که کرکره های هوشمند و برقی امروزی تفاوت بسیار زیادی را با نسل های قدیمی دارند و به طور کلی سیستم آنها متفاوت است و باید با ابزار های مختلفی اقدام به نصب آنها کرد,

بدلیل برقی بودن و هوشمند بودن این درب ها و کرکره ها بایستی دقت زیادی در زمان نصب به خرج داد در روند کار کرکره اختلال ایجاد نشود.در ادامه به مهمترین لوازم و ابزار های نصب کرکره برقی اشاره شده است:فنر سیم کشی,شاقول,آچار تخت,تراز,دریل هیلتی,ریسمان,دستگاه پرچ و غیره.

 

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران

آموزش نصب کرکره برقی 

 

یکی از حیاتی ترین بخش های کرکره برقی قسمت شفت است که از از لوله هاي ۴ اينچ با ضخامت ۴ ميلي متر ساخته می شود که براي درب هاي با مساحت بيش از ۲۵ متر از لوله هاي قويتر استفاده شود.

قبل از شروع نصب کرکره برقی لازم است که فریم اهنی در چهارچوب محل قرار گیری کرکره تعبیه شده باشد و اندازه ها با دقت بالا برای تولید ارسال شده و متناسب با ان تمامی قطعات برای نصب محیا شود.

لازم به ذکر است که در صورت شاقول بودن دیوار محل قرار گیری کرکره برقی دیگر نیازی به اهن کشی نیست و در غير اين صورت بايد از يک قوطي ۴۰*۴۰ براي پشت ريل استفاده کرد .

توصیه برخی از کارشناسان این حوزه این است که ابتدا بخش الکترنیکی کرکره مانند موتور ، رسیور و … در محل های تعیین شده نصب شود زیرا در فرایند کار ممکن است از موتور استفاده شود اما برای انجام اینکار اجباری وجود ندارد و نصاب می تواند با تشخیص خود در پایان کار موتور کرکره برقی را نصب کند.

تعداد سیمی که از موتور خارج می شود سه عدد می باشد که یک سیم به نول و دو سیم دیگر به فاز برای حرکت موتور در جهت بالا و پایین وصل می شود.

اولین قسمتی که در هنگام نصب کرکره برقی لازم است که نصب شود بحث صفحه پلیت نگه دارنده کرکره است ، در موتور هاي توبولار اين صفحه دو پليت ساده است که که روي آن شيارهاي نواري براي کنترل و تنظيم فاصله کرکره تا مرکز شفت وجود دارد.

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار ترکیبی از کرکره های قدیمی دستی و افزونه هایی از مدارات مرتبط و موتور الکترونیکی ، جهت باهوش کردن سیستم حرکتی آن می باشد. قیمت کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار معمولا بسته به نوع تیغه و متریال ساخته شده دارد. تیغه کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت دار) ارزان قیمت و از جنس آلومینیم ضایعات می باشد .این نوع از کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت دار) بعد از مدت کوتاهی به صدا افتاده و به مرور قفل های آن مستهلک و در انتها از هم جدا خواهند شد.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت دار) بسیار مناسب است ، باید از مواد اولیه خالص و آلومینیومی تهیه شود . این نوع از تیغه کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار که ریخته گری تولید شده ، نسبت به تیغه کرکره برقی یا تیغه کرکره ریموتی اکسترود استحکام کمتری دارد .

 

مراحل ساخت تیغه 

مراحل ساخت تیغه کرکره اتومات یا تیغه کرکره ریموتی اکسترود بدین صورت می باشد : فشاری که پرس اکستروژن به مواد مذاب آلومینیوم وارد می کند تا آلومینیوم به شکل تیغه کرکره از قالب خارج شود ، باعث افزایش استحکام تیغه های کرکره برقی اتومات یا تیغه کرکره ریموتی می شود و همچنین در مراحل بعدی ، سختی کاری روی تیغه استاندارد کرکره برقی اجرا می شود که ممکن است در تیغه های ارزان قیمت کرکره برقی اتوماتیک  چنین فرایندی صورت نپذیرد.

 

کرکره پنجره یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین کرکره های برقی جهت مصارف مسکونی و اماکن عمومی می باشد. مجموعه منظم و مستحکمی از تیغه کرکره برقی ریموت دار ، می تواند دژی محکم و غیرقابل نفوذ برای محیط شما به ارمغان بیاورد. می توان از انواع کرکره برقی – ریموتی به عنوان درب اتوماتیک پارکینگ استفاده نمود . رول کرکره ارتفاعی در حدود ۳۰ سانتیمتر از ارتفاع کل ( کف تا سقف ) را اشغال می کند

 

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک چیست؟

کرکره‌ی برقی اتوماتیک در شرکت کارسام دور که نام دیگر آن کرکره‌ی غلطکی است, دارای یک موتور کوچک است که باز و بسته شدن کرکره‌ی برقی  با فشار یک دکمه صورت میگیرد.قیمت کرکره برقی اتوماتیک در کارسام دور بسیار ارزان و با کیفیت است

کرکره‌ برقی شامل تعدادی از صفحات افقی(گاهی اوقات میله ها یا سیستم های وب) هستند که به صورت غلتکی باز و بسته میشوند.کرکره برقی کارسام دور برای درب ورودی مراکز صنعتی, محل کار, انبارها, برای پنجره, درب مغازه و درب پارکینگ مورد استفاده قرار میگیرد.

 

امروزه این نوع کرکره‌ها برای حفظ امنیت مورد استقبال عموم قرار میگیرد که از سرقت جلوگیری میکند همچنین لازم به ذکر است که قیمت کرکره برقی اتوماتیک در مجموعه کارسام در بسیار مناسب و ارزان است .

. نوع پروفیل های استفاده شده در کرکره ‌های برقی شرکت کارسام دور باعث شده تا عایقی استاندارد در برابر شرایط جوی متفاوت باشد و از نفوذ باد و باران و حتی کمترین سر و صدا در هنگام جابجایی جلوگیری کند و همچنین از ورود اشعه‌های مضر خورشید و هدر رفتن انرژی نیزجلوگیری میکند.قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تولیدی و شرکت کارسام دور مقرون به صرفه تر بوده و با کیفیت عالی تر به شما تحویل داده میشود.

 

به همین دلیل کرکره‌های برقی کارسام دور انتخابی مناسب جهت ایجاد فضایی بسیار آرام و دلپذیر میباشد. کرکره برقی کارسام دور فضای بسیار کمی را اشغال میکند و سرعت عمل بالایی دارند که در دو نوع کلی رول شونده و زیر سقفی ارائه می شوند.

 

 

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی نوعی کرکره هست که به‌وسیله یک قدرت برقی کار می‌کند و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می‌شود. از یراق‌آلات مهم کرکره برقی موتور است که کرکره به‌طور خودکار با فشار یک دکمه باز و بسته می‌شود.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک با نصب یراق‌آلات در کارسام دور یکجا محاسبه می‌شود. مهم‌ترین مزیت اصلی کرکره برقی راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی هست. شما می‌توانید باز یا بسته شدن را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به‌جایی که در آن قرار دارید.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در نصب بستگی به ابعاد کرکره هم دارد. در صورت استفاده از موتور توبلار تأثیر مستقیم با قیمت کرکره برقی اتوماتیک دارد.

 

 

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

ساخت کرکره برقی اتوماتیک

امروزه استفاده از کرکره برقی رشد چشم گیری داشته است به همین دلیل افراد زیادی به ساخت کرکره برقی روی آورده اند. اما باید توجه کرد که ساخت کرکره برقی کاری ساده و بدون مهارت نمی باشد.

در تولید و ساخت کرکره برقی باید توجه شود که جنس مواد اولیه و تیغه از مرغوب ترین نوع خود باشد تا کارآیی و عملکرد کرکره دچار اختلال نگردد. ساخت کرکره برقی توسط کارسام دور از بهترین نوع مواد اولیه و تیغه های مرغوب درجه یک می باشد.

علاوه بر کرکره ساخته شده متعلقات و قطعات مورد استفاده از جمله یراق آلات و موتور بهترین نوع و برترین برند های جهانی و داخلی می باشد.در شرکت کارسام دور قیمت کرکره برقی اتوماتیک به قیمت تولیدی آن محاسبه میگردد. و برای پرفروش بودن کالای خود قیمت آن را مناسب تر ارزه میکند.

 

 

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

صنعت و ساخت کرکره برقی اتوماتیک

برای جلوگیری از نفوذ و ورود افراد متفرقه به داخل یک فروشگاه در هنگام بسته بودن میتوان از کرکره برقی نیز استفاده کرد که بعنوان یک مانع بسیار بزرگ محسوب میشود و میتوان با خیال راحت در زمان دایر نبودن فروشگاه و یا مغازه ها از امنیت آن بهره کامل را برد

.هیچ سارقی نمیتواند این کرکره را باز کند چونکه به قدری طراحی و ساخت آن مکانیزه و مدرن است که راه و روزنه ای برای این کار وجود نخواهد داشت البته برای محکم کاری میتوانید از قفل ها هم استفاده کنید ولی باید دقت داشته باشید که در هنگام باز کردن وفشردن دکمه open ریموت کرکره برقی باید قبل از آن قفل ها را باز کنید در غیر اینصورت موتور کرکره فشار زیادی را برای بالا بردن تیغه ها تحمل میکند.

 

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک شرکت کارسام دور تغییر به سزایی در قیمت های خود نداده است، و همچنین به مناسب ترین قیمت کرکره های برقی اتوماتیک را به فروش می رسانند. و لذا لازم به ذکر است که در حال حاضر در سراسر کشور ، به ویژه در تهران فروش بالایی دارند و در نصب این نوع کرکره برقی هم نیز از تخفیفات عالی بر خوردار میشوند.

برای اطلاع از لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

 

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک 

کرکره برقی اتوماتیک جزو عناصر مهمی در سیستم های امنیتی درب ها  پنجره ها  هستند و همچنین در حفاظت از پنجره ها و درب ها  در مقابل آسیب هایی که می توانند به دلیل شرایط آب و هوایی ایجاد شوند سودمند هستند. کرکره برقی اتوماتیک از بهترین مواد در ساختار تیغه آن استفاده شده و این نوع کرکره از تیغه های فولادی ضد زنگ ساخته شده اند که این ها میتوانند بخشی از دلایل افزایش قیمت در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک شود اما مجموعه کارسام دور برای رفاه حال مشتریان خود تغیری در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک نداده است .

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

تیغه کرکره برقی اتوماتیک

تیغه های آلومینیومی سبک ، مستحکم و زیبا هستند و در ثانی جنس ساختاری آنها به نوعی است که آلومینیوم به خودی خود در هر صورتی ارزش مادی خود را دارد. مهمترین تولید کننده های تیغه کرکره برقی  اتوماتیک که هم اکنون استقبال زیادی از آنها شده مدلهای تیغه کرکره اکرول و آلپا می باشد . این نوع تیغه های کرکره بیشتر از این که برندشان مهم باشد ، استاندارد ساختشان مهم است که جنس و خلوص و همچنین ضخامت تیغه ها بر اساس استاندارد تعرف شده باشد.

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

درب کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک به طور معمول در اکثر شرکت ها متفاوت است کرکره برقی های قدیمی سیستم یک پارچه داشتند پس وزن بیشتری هم دارا بودند , اما کرکره برقی اتواتیک که در انواع رنگ ها و مدل های مختلف مورد استفاده اند همچنین در درب های کرکره ای قدیمی، رنگ روی فلز بود و بیشتر از سه رنگ پیدا نمیشد، دربهای کرکره ای قدیمی به شکل دستی رول میشدند و برای بالابردن و پایین کشیدن زور و انرژی بیشتری میخواست .

این ها دلیل افزایش در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک است.

درب کرکره های قدیمی و دستی بسیار پر سرو صدا بودند و سبب تولید آلودگی های صوتی میشدند , برای رفع مشکل در رول شدن نیازمند روغنریزی روزانه داشتند . گاهی اوقات در سرمای شدید شب و گرمای روز بازوبسته نمی شدند و یا با ضربه وارده آسیب می دیدیند و شکل اولیه خود را از دست می دادند و دیگر خوب کار نمیکردند . در امنیت حقابل اعتماد نبودند و به سادگی و با شکستن قفل و کلید درب می شد آن را بالا کشیده و درون آن وارد شد .

ولی با بروزشدن تکنولوژیهای نو و بهینه شدن درب ها و با وارد شدن کرکره های برقی اتوماتیک , هم بر زیبایی درب اضافه شده و و هم با توجه به رنگ امیزی گسترده گسترده ربالا بودن کیفیت رنگ ( رنگ الکترواستاتیک ) تمامی مشکل های درب های کرکره ای قدیمی حل شده و مردم را به خرید دربهای جدید و تغیر دربهای قدیمی به درب های کرکره ای اتوماتیک مجبور کرده است.

 

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

ساخت کرکره برقی اتوماتیک

امروزه استفاده از کرکره برقی رشد چشم گیری داشته است به همین دلیل افراد زیادی به ساخت کرکره برقی روی آورده اند در کارسام دور پر فروش ترین محصولشان کرکره برقی اتوماتیک است و همچنین لازم به ذکر است که در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک بسیار مقرون به صرفه و مناسب مشتریان است

اما باید توجه کرد که ساخت کرکره برقی اتوماتیک کاری ساده و بدون مهارت نمی باشد. در تولید و ساخت کرکره برقی باید توجه شود که جنس مواد اولیه و تیغه از مرغوب ترین نوع خود باشد تا کارآیی و عملکرد کرکره دچار اختلال نگردد این دلایل باعث میشود تا در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک مقداری قیمت ها افزایش یابد اما در کارسام دور در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک خود تغییری ایجاد نمیکنند. 

ساخت کرکره برقی توسط کارسام دور از بهترین نوع مواد اولیه و تیغه های مرغوب درجه یک می باشد. علاوه بر کرکره ساخته شده متعلقات و قطعات مورد استفاده از جمله یراق آلات و موتور بهترین نوع و برترین برند های جهانی و داخلی می باشد.از دلایل رشد افزایش قیمت در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک مرغوبیت تیغه ها و کیفیت دستگاه کرکره برقی اتوماتیک است.

در شرکت کارسام دور قیمت کرکره برقی اتوماتیک به قیمت تولیدی آن محاسبه میگردد و در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک تاثیر به سزایی نمیگذارد.

 

 

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک

مزایای کرکره برقی اتوماتیک  

کرکره برقی سبب کاهش آلودگی صوتی و تلفات انرژی گرمایش و سرمایش خصوصا با استفاده از تیغه های فوم دار می شود.

استفاده از کرکره برقی اتوماتیک برای همه افراد به آسانی امکانپذیر است. و لازم به ذکر است که در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک با توجه به شرایط اقتصادی تغیر به سزایی صورت نگرفته است.

استفاده از تیغه های مرغوب کرکره برقی اتوماتیک  که مقاومت بالا در برابرفرسایش دارند و سالها نیاز به رنگ آمیزی و تعویض ندارند هزینه سرویس و نگهداری بسیار کمتری نسبت به کرکره های سنتی دارد

رنگ های متنوع کرکره برقی اتوماتیک باعث طراحی آسان کرکره در هماهنگی کامل با محیط می شود.این ها دلایل عمده برای افزایش قیمت در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک است اما در کارسام دور با توجه به کیفیت عالی افزایشی به قیمت های خود خوصوصا در لیست قیمت کرکره برقی اتوماتیک نداده اند. 

به دلیل وجود قفل الکترومکانیکی موجود در موتور دستگاه و قفل های برقی دیگری که قابلیت هماهنگی دارند ، کرکره برقی امنیت بالائی دارند دیگر نیازی به استفاده از قفل و کلید نیست

کرکره برقی با تیغه های آلومینیومی هیچ گونه محدودیتی در آب و هواهای مختلف ندارد و از خشک ترین تا مرطوب ترین مناطق دنیا می توانند از کرکره برقی استفاده کنند

حرکت کرکره برقی با استفاده از موتور و تیغه مطلوب هیچ گونه صدائی ندارد

طراحی کرکره برقی به صورتی است که از ورود گرد وغبار جلوگیری میکند

قیمت و هزینه نصب کرکره برقی در برابر کارائی بالای آن بسیار مقرون به صرفه است

سرعت نصب و اجرای کرکره برقی بسیار بالاست و باعث کاهش در زمان اجرای پروژه می شود

کرکره برقی هایی وجود دارند که از تیغه های پانچ شده استفاده می کنند و امکان دید طرف دیگر کرکره برقی را فراهم می کنند

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان در اکثر جاها میتوان یافت اما در کارسام در میتوانید قیمت بسیار مناسب تر پیدا کنید قیمت  کرکره برقی آلومینیومی ارزان و قوی برای خانه شما توسط شرکت کارسام درو انجام و ساخته و نصب میشود.اگر شما واقعا می خواهید از خانه خود در دنیای خارج محافظت کنید، کرکره برقی آلومینیومی را انتخاب کنید.

اطمینان داشته باشید که قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان در این مجموعه واقعا مقرون به صرفه و متناسب با بودجه و هزینه ی شما رقم میخورد. و همچنین لازم به ذکر است که حتی اگر عمر این کرکره ها تنها ۳ سال طول بکشد، این ۳ سال کیفیت خود را از دست نداده و ارزش خود را خواهند داشت.

 

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

کارایی کرکره برقی آلومینیومی

کرکره های آلومینیومی عناصر مهمی در سیستم های امنیتی درب و پنجره هستند و همچنین در حفاظت از درب و پنجره در مقابل آسیب هایی که می توانند به دلیل شرایط آب و هوایی ایجاد شوند، سودمند هستند. قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان در مجموع کارسام دور این توانایی را به شما میدهد که این محصول را به راحتی خریداری و نصب کنید.

کرکره برقی آلومینیومی  کرکره ای  است که  از مواد مختلف مانند آلومینیوم، UPVC و فولاد ساخته میشوند می شوند. کرکره های فولادی بهترین موارد در مورد دوام و اندازه گیری های امنیتی محسوب می شوند.کارایی کرکره برقی آلومینومی در حفاظت از مغازه ها ، پارکینگ منازل ، فروشگاه و غیره … می باشد برای خرید کرکره برقی آلومینومی شما میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید زیرا در کارسام دور شما قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان را خریداری میکنید.

 

 

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

 

 

هزینه کرکره برقی آلومینیومی در بازار

با وجود افزایش هزینه های کرکره آلومینیومی در بازارهای جهانی، قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان به مراتب در بازار های تهران مقرون به صرفه و ارزان تر است و این گونه کرکره ها نسبتا پایدارتر است.

پس شرکت های رقیب کارسام دور با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در خدمت شما عزیزان میباشد.همچنین در این مجموعه به خوص محصول کرکره برقی آلومینیومی را به قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان به شما معرفی و به شما میفروشند که بسیار مقرون به صرفه با کیفیت و مناسب است.

 

 

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

جنس کرکره برقی آلومینیومی

در تولید و ساخت و مرحله کرکره برقی  آلومینیومی از  تیغه آلومینیومی ضد زنگ و مقاوم استفاده میکنند که  از ۳ نوع شمش یا پیلیت استفاده می شود. که نوع اول آن استاندارد یا به اصطلاح فابریک می باشد که این نیز در قیمت کرکره برقی آلومینومی نقش مهمی دارد ،

اما در کارسام در شما میتوانید قیمت کرکره برقی آلومینومی ارزان را از ما تهیه کنید،

نوع دوم سرشاخه یا دی سی می باشد که بعضی از شرکت ها از آن استفاده میکنند و بصورت ذوب کردن ضایعات مازاد تیغه آلومینیوم و ساخت مجدد آن تولید می شود که از.جهت ماندگاری رنگ،صدا و استقامت در حد پایین تری نسبت به نوع فابریک دارد. نوع سوم تیغه که به هیچ عنوان توصیه نمیشود .

تولید و نصب کرکره آلومینیوم هوشمند تیغه ضایعات است که برخی از تولید کنندگان با ذوب انواع آلومینیوم و لوازم آشپزخانه آلومینیومی اقدام به تولید کرکره می نمایند،که ما به هیچ وجه این نوع تیغه را پیشنهاد نمی کند چرا که این نوع تیغه علاوه بر صدای زیاد و عدم ماندگاری رنگ هرگز از استقامت خوبی برخوردار نبوده و در مورد استفاده در پارکینگ یا فروشگاه خطر آفرین می باشد.

 

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

 

روش محاسبه کرکره برقی

 

بسیاری از افراد خواهان نصب کرکره برقی آلومینیومی برای مکان‌ های مدنظر خود می‌باشند. باید دقت نمایند که نصب و اجرای کرکره برقی آلومینیومی نیازمند انجام محاسباتی برای اندازه‌گیری محل مورد نظر می‌باشد. در روش محاسبه قیمت  کرکره برقی  آلومینیومی و اطلاع از قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان و  برای تیغه‌های آن باید طول در ارتفاع ضرب شده و ابعاد و اندازه کار مشخص گردد. و در مراحل بعدی آماده‌سازی و مشخص کردن محل نصب متعلقات و موتور باید مشخص شود.

روش محاسبه کرکره برقی آلومینیومی بر اساس قیمت کرکره بریق آلومینیومی ارزان و  مناسب با متراژ کرکره، متعلقات و موتور مورد استفاده برای نصب کرکره  برقی آلومینیومی می‌باشد.به همین دلیل اندازه‌گیری و نصب کرکره برقی آلومینیومی  نیازمند تخصص بسیار بالایی می‌باشد. کارسام دور با داشتن تکنسین‌های متخصص در زمینه نصب و اجرای کرکره برقی آلومینیومی در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

 

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیومی یکی از رایج ترین انواع کرکره برقی است که در کارسام دور شما میتوانید با قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان شناخت و خریداری کرد.. پر کاربردترین تیغه کرکره برقی آلومینیومی نیز تیغه آلومینیومی می باشد. جنس کرکره برقی آلومینیومی به جنس تیغه آن بستگی دارد. از دلایل اصلی محبوبیت تیغه آومینیومی، سبک بودن و مقاومت آن در برابر رطوبت است. قطعه در اندازه ها و رنگ های مختلف متناسب با سلیقه مشتری تولید می شود. این ها دلایل افزایش قیمت کرکره برقی آلومینیومی می باشد اما قیمت کرکره برقی آلومینیومی ارزان در کارسام دور معروف و قابل خرید آسان است.

لیست قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی یکی از مواردی است که در گوگل جستجوی زیادی را به خود اختصاص داده است. معمولاً افرادی که به دنبال خرید آنلاین این محصول هستند ، این عبارت را خیلی سرچ می کنند که اطلاع از لیست قیمت نصب کرکره برقی داشته باشند.بهترین سایت برای اینترنتی خرید کرکره برقی امروزه با گسترش اینترنت ، بسیاری از افراد با توجه به حجم بالای ترافیک شهرها ، روی به خرید آنلاین محصولات نموده اند.که از لیست قیمت نصب کرکره برقی آگاهی داشته باشند.

خرید انلاین کرکره برقی 

در خصوص محصولات غیر نصبی معمولاً سایت های فروشگاه آنلاین مانند فروشگاه اینترنتی بامیلو پیشتاز هستند.ولی در خصوص محصولاتی که نیاز است بصورت سفارشی برای پروژه شما ساخته و نصب شود ، اندکی قضیه متفاوت است. معمولاً برندهایی مانند دیجی کالا و بامیلو برای خرید آنلاین این محصولات بکار شما نمی آیند و باید با مراجعه به گوگل و سرچ محصول مورد نظر خود اقدام به دریافت پیشفاکتور و خرید محصول نمایید.یکی از محصولاتی که امروزه خرید آنلاین آن همه گیر شده است ، کرکره برقی می باشد.در این مطلب قصد داریم یکی از سایتهای معتبر خرید آنلاین کرکره برقی را به شما معرفی نماییم و بگوییم که مراحل خرید اینترنتی کرکره برقی به چه صورت است. شرکت کارسام در یکی از بهترین های انلاین در این زمینه میباشد و لیست قیمت نصب کرکره برقی را در کارسام در به بهترین قیمت در اختیار شما میگذارد

 

 

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی

پس از طی تمام مراحل فوق اکنون و ازلاع داشتن از لیست قیمت کرکره برقی ، شرایط برای نصب کرکره برقی کاملاً فراهم است و در تاریخ از پیش تعیین و هماهنگ شده ، تکنسین نصاب کرکره برقی به محل شما مراجعه می کند و نصب را انجام می دهد و لیست قیمت نصب کرکره برقی را در اختیار شما قرار میدهد

نصاب های این مجموعه تکنسین های کارآزموده و بسیار با تجربه ای هستند.

ولی بهتر است در روز نصب حتما خود شما

یا یک نفر مورد اعتماد شما نیز در محل حضور داشته باشد.

بعنوان مثال ممکن است در زمان نصب کرکره برقی نیاز باشد ، سیم برق از یک دیوار عبور داده شود. اگر خود شما حضور داشته باشید چگونگی عبور سیم و محل سوراخ نمودن دیوار با شما هماهنگ می شود. ولی در صورتی که حضور نداشته باشید ، نصاب با توجه به سلیقه و نظر فنی خود اقدام به سوراخ نمودن دیوار و عبور سیم می نماید که ممکن است سلیقه وی با شما متفاوت باشد. برای نصب کرکره برقی ابتدا باید با کارشناسان ما تماس بگیرید که از لیست قیمت نصب کرکره برقی اطلاع داشته باشید ، سپس متخصصان ما آدرس محل شما را دریافت و در محل حاضر می شوند و بررسی میکنند . پس از بررسی و انتخاب مدل توسط مشتری برآورد هزینه می شود . نصب و راه اندازی کرکره برقی توسط تیم متخصص و مجرب ما انجام خواهد شد .

 

 

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی

نحوه عملکرد کرکره برقی

کرکره عملا با استفاده از یک کنترل از راه دور یا پانل کوچک که می توانید آن را در هرجایی از داخل خانه نصب کنید ،  .مزیت اصلی این نوع کنترل از راه دور این است که برای استفاده در منزل بسیار مناسب است . صاحبان خانه به راحتی می توانند با استفاده از یک دکمه فشار ، بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری ، به راحتی آنها را باز و بسته کنند.تمام عملیات کنترل از راه دور کرکره از فن آوری فرکانس رادیویی استفاده می شود .این کار توسط متخصصان و نصاب های حرفه ای این مجموعه انجام میشود و لیست قیمت نصب کرکره برقی کارسام دور از تمامی جاها به صرفله تر و مناسب تر است .

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی

خرید کرکره برقی

 

خرید و نصب کرکره برقی دارای یکسری مراحل است که باید به ترتیب طی شود در وحله ی اول اینکه باید اطلاع از لیست قیمت نصب کرکره برقی داشته باشیم.

همچنین گاهی همکاران ما در تبلیغات خود اعلام می کنند ، خرید و نصب کرکره برقی فقط در ۱۲ ساعت.

چنین کاری عملاً غیر ممکن است و چیزی بیش از یک شعار تبلیغاتی نیست.

معمولاً تایم نصب کرکره های این مجموعه تا چند روز رزرو شده است

و حتی اگر قصد خرید تیغه های معمولی را دارید باید در صف نصب قرار گیرید.

اگر قصد خرید کرکره برقی از تیغه های موجود مثلاً تیغه سفید آلومینیوم دارید ،

معمولاً این کرکره ها زیر یک هفته نصب می شود

و اگر قصد خرید کرکره های خاص و سفارشی دارید ،

این کرکره های برقی زیر دو هفته نصب می شود.

این  مجموعه به هیچ عنوان اقدام به سپردن نصب به نصابهای ناشناس

، کارآموز و بدون بیمه نمی نماید. لطفا جهت شروع نصب اصرار نکنید.

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی ارزان در تهران

شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و با بهترین لیست قیمت نصب کرکره برقی  و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است .جهت نصب کرکره برقی با بهترین تیغه های آن میتوانید با شماره تماس های ما در سایت در ارتباط باشید و اطمینان داشته باشید که بهترین لیست قیمت نصب کرکره برقی را ما در اختیار شما قرار میدهیم. ما به شما این تضمین را میدهیم که اگر پروژه خود را به ما بسپارید مشتری همیشگی شرکت ما خواهید شد ضمن اینکه نمونه کارهای ما را در همسایگان خود جستجو کنید . مهندسین ما با تسلط و توانایی کامل به انواع تیغه های کرکره برقی و موتورهای مختلف میتوانند هر درب اتوماتیکی را نصب و تعمیر کنند

 

 

لیست قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی

 

آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی و اطلاع از لیست قیمت نصب کرکره برقی یکی دیگر از دوره های پرطرفدار دوره های نصب درب اتوماتیک می باشد که در مجتمع فنی برق برگزار می شود.کرکره برقی با ورود خود به عرصه درب های اتوماتیک توانست به خوبی جایگاه خود را پیدا کند.

و امروزه می توان گفت یکی از پرکاربرد ترین درب های اتوماتیک می باشد برای نصب کرکره برقی احتیاج به مهارت کافی در زمینه های جوشکاری اما مهم تر از آن برای مشتری اطلاع از لیست قیمت کرکره برقی است و بعد از آن مراحل انجام آن که شامل، برش کاری و کار با ابزار نصب که مجتمع فنی برق با در اختیار قرار دادن کارگاه مجهز در زمینه کرکره برقی این نوید را به کار آموزان می دهد که در پایان دوره مانند یک نصاب حرفه ای بتوانند در این زمینه فعالیت کنند آموزشها به صورت تئوری و عملی با بالاترین کیفیت مطابق استاندارد سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

قیمت کرکره برقی فولادی در تهران

قیمت کرکره برقی فولادی در تهران

اگه قیمت کرکره برقی فولادی در تهران را میخواهید پیگیری کنید بهتون میگویم بهترین جا که از نظر قیمتی بسیار عالی و با کیفیت است شرکت کارسام در میباشد این مجموعه سازنده انواع کرکره برقی ضد سرقت می باشد. در ادامه این مطلب انواع  کرکره برقی ضد سرقت تولید شده توسط کارخانجات کرکره برقی را مورد بررسی قرار می دهیم.لازم به ذکر است بخش پروژه این مجموعه با نام کارسام دور صنعت در زمینه مشاوره فروش و اجرا این کرکره های برقی فعال است و جهت خرید انواع کرکره برقی می توانید با شماره های ما تماس حاصل نمایید.همچنین قابل به ذکر است که قیمت کرکره برق فولادی در تهران به شدت نسب به جاهای دیگر مناسب تر خرید راحت تری دارد.

کرکره برقی ضد سرقت

جهت خرید کرکره های ضد سرقت تولید شده این مجموعه می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن های ما تماس برقرار نمایید و با ذکر ابعاد کرکره برقی اقدام به دریافت پیش فاکتور نمایید. اگر در ساعات غیر اداری قصد دریافت قیمت کرکره برقی فولادی در تهران  را داشته باشید ابعاد خود را از طریق تلگرام ارسال نمایید و در روز بعد کارشناسان فروش به ترتیب شروع به پاسخگویی و ارسال پیشنهاد فنی و مالی می نمایند.

در نتیجه چه در ساعات اداری و چه در ساعات غیر اداری حداکثر زمان پاسخگویی و شروع خرید کرکره برقی ۱۲ ساعت خواهد بود.

پس از دریافت پیشنهاد قیمت کرکره برقی فولادی در تهران در صورتی که قصد تایید نمودن و خرید کرکره ضد سرقت را داشتید ، فقط کافیست یک تماس با بخش فروش برقرار نمایید تا تکنسین های اندازه گیری بخش پروژه با شما تایم بازدید را هماهنگ نمایند و در اسرع وقت بازدید و اندازه گیری و تولید کرکره برقی آغاز گردد.

 

قیمت نصب کرکره برقی در تهران

قیمت نصب کرکره فولادی برقی در تهران

انواع کرکره برقی

نوع دیگری از کرکره ها با تیغه ای مخصوص . این تیغه های کرکره اتوماتیک از جنس فولاد منیزیوم و سه جداره بوده و با پلی اورتان صنعتی پر میشنود و وزنی به ازای هر متر مربع ۸۰۰/۷ دارند .تیغه ها طرح کروجی ۱۰۰% بی صدا و با دارا بودن پلی اورتان عایق صدا نیز هستند .

تیغه ی طرح کروجی عایق حرارت و ضد اشتعال هم هست .با خصوصیات ذکر شده برای کرکره برقی یادشده ، تقاضا برای این نوع تیغه بسیار بالا رفته است. تمامی تیغه های کرکره اتوماتیک در شاخه هایی به طول ۵/۷ متر تولید می شوند ولی برای اندازه های ویژه حتی تا ۱۰ متر طول هم آرایه می شوند. تیغه های گفته شده نمونه ایرانی هم دارند که از جنس گالوانیزه بوده و به جای پلی اورتان صنعتی از فوم سرد استفاده میشود که به خودی خود دارای کیفیت پایین و پر سر و صدا هستند .تیغه های کرکره برقی موجود در بازار ایران که اکثر از ذوب کردن ضایعات آلومینیوم مانند درب و پنجره های ساختمان بدست و به مرحله اجرا میرسند.

قیمت کرکره برقی فولادی در تهران مناسب تر است و با تمامی این امکانات بهترین کیفیت را هم نیز در مجموعه ی تمامی کرکره عای موجود در این شرکت دراد

تیغه های کرکره اتوماتیک با داشتن شکل های ظاهری مختلف مانند قوس دار و و همچنین تنوع رنگی که دارد درصد انتخاب بیشتری نسبت به دیگر مدل های درب اتوماتیک دارد .زیرا میتوان با هم سو کردن رنگ کرکره برقی با مکان مورد استفاده زیبایی خاصی بوجود آورد.

این دلایل میتوانند دلیل افزایش قیمت کرکره برقی فولادی در تهران باشند اما این شرکت یعنی تولید کارسام دور تمامی کرکره های خود را به بهترین قیمت عرضه میکند.

 

قیمت نصب کرکره برقی در تهران

قیمت نصب کرکره برقی فولادی در تهران

 

جنس تیغه ی کرکره برقی فولادی

تیغه های کرکره برقی که قاعدتا با توجه به کیفیت پایین آلومینیوم و رنگ های پاششی عموما پر سرو صدا و باعث نارضایتی افراد می گردد .تیغه های کرکره برقی  با توجه به درجه سختی ۱۲ دارای ویژگی ضد سرقت هم هستند . ضد سرقت بودن بدین معنی است که با وسایلی نظیر دیلم و وسایلی این چنینی سارقین هرگز نخواهند توانست به درون ملک وارد شوند .برای کرکره برقی از سه نوع ریل کناری میتوان استفاده کرد. ریل های کرکره برقی دارای سه نوع مختلف اند :نوع اول ریل های معمولی از جنس آلومینیوم که درون فریم فلزی پروفیل ۴۰*۴۰ قرار میگیرند .

این ریلها به دلیل اینکه درون فریم هستند از عرض ورودی هر طرف ۶ سانتی متر کم میکنند

که این شاخصه خیلی مورد پسند نیست مگر اینکه آهن کشی قبل از اتمام سنگ نما کارگذاری شود .

نوع دوم ریل های کرکره اتوماتیک ریل های پشت پروفیل دار هستند .

این نوع ریلها از روبرو به پروفیل ها پیچ شده و از عرض ورودی کم نمیکنند .

نوع سوم که بهترین نوع ریل کرکره اتوماتیک است ،

ریل فولادی با ورق ۲ میلیمتری و با زوار مویی پانچ است .

ریل های کرکره برقی فولادی دارای امنیت بسیار بالاتری نسبت به دیگر هم خانواده های خود است .

تمام انواع ریل های کرکره برقی ذکر شده با مویی پرز بلند عایق میشوند

که این امر باعث جلوگیری از ورود گرد خاک و سرو صدا به داخل ساختمان می شود

.قیمت کرکره برقی فولادی در تهران افزایشی پیدا نکرده است

و همچنین شرکت کارسام دور کرکره های خود را به بهتریت تخفیفات به شما عرضه میکند.

 

قیمت نصب کرکره برقی در تهران

قیمت نصب کرکره برقی فولادی در تهران

لیست قیمت کرکره برقی فولادی

 

قیمت کرکره برقی فولادی در تهران به مناسب ترین قیمت عرضه میشود ،کرکره برقی فولادی در هر مکانی به یقین برای امنیت آن مکان لازم است . امروزه شاهد نصب کرکره برقی ها در ابعاد و انواع مختلف در سطح شهر هستیم به همین منظور قیمت کرکره برقی فولادی در تهران مختلف است اما مناسب تریت قیمت را در شرکت کارسام دور میتوان خرید

امروزه شاهد تولید و عرضه کرکره برقی های متنوعی از جمله کرکره برقی های فولادی در کشور هستیم

که این محصولات با استقبال چشمگیر مصرف کنندگان مواجه شده است.

کرکره برقی های فولادی مزیت های گوناگونی دارند که آنها را مورد توجه قرار داده اند.

یکی از مزیت های آن قیمت کرکره برقی فولادی در تهران است که به بهترین قیمت فروخته میشود.

برای مثال این محصولات مقاوم در برابر فرسایش، تغییر دما و اشعه خورشید،ضد ضربه و ضد سرقت هستند

که این موارد از دلایل برخورداری این نوع کرکره برقی

از امنیت بالاتری در مقایسه با انواع دیگر کرکره برقی هستند

اما کرکره برقی فولادی علاوه بر کیفیت و مقاومت بالای که دارد.

قیمت آن است که قیمت کرکره برقی فولادی در تهران به عالی ترین قیمت فروخته میشود.

از ویژگی های دیگر این نوع کرکره برقی صرفه جویی در انرژی مصرفی

و طول عمر بالاست که آنها را مناسب استفاده در مراکز بزرگ تجاری و صنعتی نموده است.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران مقرون به صرفه ترین کرکره در مجموعه انواع کرکره هاست و برای محاسبه قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران باید به نکاتی توجه نمایید. از جمله می‌توان به نوع کرکره اتوماتیک اشاره کرد، انتخاب کرکره پلی کربنات هزینه بیشتری را برای شما خواهد داشت. شما می‌تواند برای کرکره اتوماتیک طرح‌های گوناگونی داشته باشید. ایجاد آرم و یا طرح چوب نیز ظاهر زیبا و شکیلی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. نوع موتور، ابعاد کرکره اتوماتیک و بسیاری دیگر از نکات را در زمان محاسبه قیمت کرکره اتوماتیک باید مد نظر داشت، البته هزینه تحمیل‌شده بر پروژه‌هایی که در شهرستان‌ها و یا خارج از شهر تهران قرار دارند را نیز باید بر قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران نظر گرفت.

 

 

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

 

کرکره اتوماتیک

موتور ساید اصولاً در مکان‌هایی با عرض و طول بالا و با تردد زیاد مانند سوله‌ها، فروشگاه‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این موتور در بیرون از دهنه نصب گردیده و نمای آن قابل‌مشاهده می‌باشد و در ۲ نوع با باتری و بدون باتری عرضه می‌گردد. در زمانی که برق از مدار خارج شود از زنجیری که درون موتور ساید وجود دارد جهت بالا و پایین رفتن کرکره استفاده می‌شود. اصولاً این محصول در فروشگاه‌ها، پارکینگ منازل مسکونی، ورودی مترو و تمامی مکان‌هایی که از لحاظ ایمنی مهم باشند، از کرکره اتوماتیک استفاده می‌گردد، امروزه مصرف اتوماتیک در بالکن‌های طبقات اول امری ضروری برای جلوگیری از سرقت اموال می‌باشد و می‌تواند مانع خوبی جهت جلوگیری از ورود سارقین به داخل واحد باشد.

 

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

نصب کرکره برقی اتوماتیک

شرکت کارسام دور ، با دارا بودن ۱۵ گروه نصب، با نصاب‌های ماهر و دوره دیده و با داشتن کارگاه‌های مجهز تولید تیغه می‌تواند نصب و اجرای کرکره اتوماتیک تمام مشتریان را ظرف مدت یک روز نصب و اجرا نماید.قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران مقرون به صرفه ترین است در لیست انواع مجموعه های این شرکت و نصب آن بر روی قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران تاثیر آنچنانی ندارد.

 

 

 

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

انتخاب کرکره برقی اتوماتیک مناسب

همانطور که مطالعه نمودید، بهره گیری از درب کرکره اتوماتیک میتواند بسیار راحت و برای منزل و کسب و کار شما مناسب باشد. علاوه بر این نصب این محصول از هزینه های آتی هم پیشگیری مینماید. اگر شما هنوز هم از دربهای کلیدخور سنتی گذشته استفاده میکنید، آگاه باشید که اکنون زمان ورود به عصر مدرن است.

استفاده از این محصول یک سطح ایمنی و راحتی را برای شما و خانواده تان فراهم می آورد. بنابراین به نصب درب کرکره اتوماتیک حتما بیاندیشید. مشاورین مجرب شرکت رامادور همواره پاسخگوی سوألات شما عزیزان خواهند بود

 

 

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

 

کرکره برقی اتوماتیک چگونه کار میکند

ممکن است برای افرادی این سؤال پیش بیاید که کرکره اتوماتیک چگونه کار می‌کند؟ کرکره اتوماتیک استفاده راحتی دارد و با سیستم‌های اتوماسیون خانگی ادغام می‌شود. سیستم کرکره اتوماتیک با استفاده از جریان متناوب (AC) همان سیستم برق خانگی و یا با ولتاژ پایین جریان مستقیم قدرت (DC) مانند باتری و یا پانل‌های خورشیدی کار می‌کند. مزیت کلیدی کرکره اتوماتیک غلتکی الکتریکی، این است که می‌توانند با سیستم‌های اتوماسیون خانگی ترکیب شوند.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران مقرون به صرفه و مناسب است که می‌توان آن را در داخل منزل نصب و استفاده کرد. شما می‌تواند باز و بسته شدن کرکره اتوماتیک خود را بر اساس برخی شرایط از قبیل سطح دمای محیط و یا سروصدا تنظیم نمایید.

 

 

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران قیمت های مختلف و متفاوتی دارد، این کرکره برقی اتوماتیک هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آن ها را یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برق به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران مناسب است و هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی پایین است. بدنه درب کرکره برقی  از هم بند شدن تیغه های باریک مسطح ساخته شده است که این تیغه های باریک عموماً از جنس گالوانیزه فوم دار یا آلومینیوم هستند که در دامنه وسیعی از رنگ ها موجود می باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسیب دید می توان هر کدام از تیغه های باریک سازنده بدنه درب کرکره برقی را به طور جداگانه تعویض کرد.

باز و بسته شدن درب به صورت عمودی باعث می شود

که هم در مواردی که فضای بیرون درب از برف و یخ در زمستان پوشیده شده است

و یا در مواردی مانند وقتی که حجم زیادی از وسایل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است

و به طور کلی وجود موانع چه موانع بیرونی

و چه موانع درونی نتواند عملکرد درب و حرکت آن را مختل کند.

 

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

جنس کرکره برقی اتوماتیک از چیست

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران به نوع خود مقرون به صرفه و ارزان است ،

این نوع تیغه کرکره برقی اتوماتیک از بیلت استاندارد آلومینیوم با تکنیک اکستروژه تولید می شوند

و در اصطلاح تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود نامیده می شوند.

تیغه آلومینیوم کرکره اتوماتیک در مرحله بعد با رنگ الکترو استاتیک ضد خش پوشانده می شوند.

بعضی کارخانجات در این مرحله اقدام به عرضه تیغه آلومینیوم تولیدی خود می نمایند

ولی بعضی دیگر کاخانجات برچسب هایی به تیغه کرکره ها می چسبانند

(این بر چسب ها علاوه بر تبلیغ برند تولید کننده تیغه کرکره برقی از خش افتادن

تیغه کرکره ها در هنگام حمل و نقل و نصب جلو گیری می کنند)

به این تیغه کرکره برقی های برچسب دار در اصطلاح تیغه لیبل دار می گویند.

تفاوتهای اصلی در انواع تیغه آلومینیوم کرکره برقی. و قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

– وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده شده در هر متر مربع. که تاثیر مثبتی بر روی قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران

– در درصد استفاده از آلومینیوم بازیافتی نسبت به بیلت استاندار

گاهی شرکت های تولید کننده تیغه آلومینیوم کرکره برقی اعلام می دارند که تیغه ارائه شده توسط آنها ۹ کیلوگرم و یا بیشتر است به این تیغه های کرکره برقی تیغه ی فیلربالا می گویند قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تهران  حدوداً ۴۰% بالاتر از تیغه های نرمال می باشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره از گران ترین محصولات اما شیک ترین سرکت کارسام دور است.قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری گران از محصولات دیگر است اما شیک و بسیار با کیفیت است ، پارتیشن شیشه ای متحرک

یکی از انواع جداکننده‌های کاذب و موقتی در فضاهای اداری است، که از آن برای نظم بخشیدن، زیباسازی، بهینه‌سازی و ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی جهت فراهم کردن محیطی آرام و دوری از سر و صدا و دیگر عوامل برهم زننده تمرکز کارکنان و بهبود بازدهی آنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب ‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد، ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل (بدون آسیب رساندن به کف اصلی فضا) و جابجایی آن و در صورت لزوم اصلاح متراژ می‌باشد.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

 

مزایای پارتیشن شیشه ای متحرک

در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت  و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.هر چند قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری گران تر است اما بسیار محیط اداره و شرکت را زیبا و شیک میکند.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن دوجداره پارتیشن دوجداره نمای بسیار بهتر و زیباتری دارد. پارتیشن دوجداره بسیار پایدارتر بوده و بدون اتصال به دیوار یا سقف قابل نصب میباشد. پارتیشن دوجداره با توجه به پروفیل محکم تر و عریض تر استحکام ضربه و خمشی بالاتری دارد. پارتیشن دوجداره قابلیت نصب پرده کرکره دارد ولی نوع تکجداره این امکان را به مشتری نمیدهد. پارتیشن دوجداره.

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

ویژگی پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره

بنا به نیاز و نوع کاربری فضا می‌توان از پرده‌کرکره مابین جداره‌های شیشه استفاده کرد.

به وجود آوردن فضایی لوکس، مدرن و شیک با طراحی زیبا و کاربردی.

عایق صوت و حرارت.

پارتیشن دوجداره شیشه‌ ای یعنی حداکثر استفاده از نور موجود.واین از دلایل افزایش قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره است.

نظارت آسان مدیران بر عملکرد کارمندان با حفظ حریم خصوصی هر کارمند.

این محصول به دلیل مستحکم و بادوام بودن آن، دارای عمر طولانی‌تر نسبت به پارتیشن‌های MDF است.

اسکلت

قیمت پارتیشن شیشه‌ای متحرک دوجداره بر خلاف قیمت بالای آن ظاهری بسیار شیک دارد.

از آلومینیوم است.

شیشه‌های این پارتیشن جداکننده فضا، از شیشه سکوریت و معمولاً با ضخامت شش میل می‌باشد

 

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

انواع پارتیشن شیشه ای متحرک

 

پارتیشن های شیشه ای از لحاظ عایق به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند و همچنین قابل به ذکر است قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره از معمولی این پارتیشن گران تر است.

پارتیشن شیشه ای تک جداره که قیمت آن ارزان تر از قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره است

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره که گران تر است اما از بقیه مدلها شیک تر است.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

در این نوع پارتیشن های شیشه ای از پروفیل آلومینیوم برای فریم کار و اسکلت بندی آن استفاده شده است.

و این یکی از دلایل افزایش قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره است عرض و طول و اندازه ی فریم ها بسته به نوع سفارش و نیاز مشتری در اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.وقتی فریم ها در جای مناسب خود قرار گرفتند از شیشه سکوریت برای پوشاندن فضای بین فریم ها مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین پارتیشن های شیشه ای تک جداره می تواند بدون فریم نیز باشد .

 

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره هزینه بالاتری در ساخت و نصب دارد اما زیبایی و شیکی خاص خود را هم دارد. و نیز به مانند پارتیشن تک جداره از آلومینیوم به عنوان فریم استفاده قمی کند که از مهمترین تفاوت بین آن ها می توان به دوجداره بودن شیشه ی پارتیشن دوجداره اشاره کرد .و مهمترین مزیت این نوع پارتیشن ها این است که از نفوذ صداهای بیرون و مزاحم به داخل محیط و اتاق و بالعکس جلوگیری می شود.

 

نصب پارتیشن شیشه ای متحرک

پروسه نصب در محصولات مختلف کارسام دور بسیار حائز اهمیت می باشد اما باید یاد آور شد که در تمامی محصولات قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره مقداری گران تر است. بطوریکه بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخش بسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطر کیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند. محصولات دکوراسیون و کارسام دور نیز شامل این حساسیت در نصب میشوند.

 

 

پارتیشن شیشه ای متحرک دو جداره چیست

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری بالاتر از پارتیشن شیشه ای معمولی است اما این مدل پارتیشن شیکی و کیفیت خواص خود را دارد.، پارتیشن شیشه ای متحرک نوعی پارتیشن است که برای تفکیک فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و… به کار برده می شود. البته از پارتیشن دو جداره معمولاً برای جدا سازی محیط هایی استفاده می شود که علاوه بر تفکیک فضا لازم است که از عبور صدا بین فضاهای موردنظر نیز جلوگیری شود. پس کاربرد اصلی پارتیشن دو جداره، تفکیک دو فضا از یکدیگر با استفاده از مانعی آکوستیکی است.قیمت پارتیشن شیشه ای ها متفاوت است اما قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک دوجداره مقداری گران است.

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره‌ برقی آلومینیومی در تهران قیمت های متفاوت و انواع متنوعی دارد در شرکت کارسام دور با کیفت ترین آن که کرکره برقی آلومینیومی است  که نام دیگر آن کرکره‌ی اتوماتیک است, دارای یک موتور کوچک است که باز و بسته شدن کرکره‌ی برقی با فشار یک دکمه صورت است. کرکره‌ برقی شامل تعدادی از صفحات افقی(گاهی اوقات میله ها یا سیستم های وب) هستند که به صورت غلتکی باز و بسته میشوند.

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران متنوع و مختلف است اما شرکت کارسام دور به بهترین قیمت به شما مشتریان عزیز عرضه میکند.به راحتی با تماس با شرکت کارسام دور میتوانید از قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران اطلاع کسب کنبد .

کرکره برقی آلومینیومی برای درب ورودی مراکز صنعتی, محل کار, انبارها, برای پنجره, درب مغازه و درب پارکینگ مورد استفاده قرار میگیرد.امروزه این نوع کرکره‌ها برای حفظ امنیت مورد استقبال عموم قرار میگیرد که از سرقت جلوگیری میکند. نوع پروفیل های استفاده شده در کرکره ‌های برقی شرکت کارسام دور باعث شده تا عایقی استاندارد در برابر شرایط جوی متفاوت باشد و از نفوذ باد و باران و حتی کمترین سر و صدا در هنگام جابجایی جلوگیری کند و همچنین از ورود اشعه‌ های مضر خورشید و هدر رفتن انرژی نیزجلوگیری میکند. به همین دلیل کرکره‌ های برقی کارسام دور انتخابی مناسب جهت ایجاد فضایی بسیار آرام و دلپذیر میباشد. کرکره برقی کارسام دور فضای بسیار کمی را اشغال میکند و سرعت عمل بالایی دارند که در دو نوع کلی رول شونده و زیر سقفی ارائه می شوند.

 

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

هزینه نصب و قیمت نصب کرکره برقی آلومینیومی

هزینه نصب و قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران قیمت های متفاوتی دارد اما در مجموع قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران مقداری نسبت به دیگر کرکره ها بالاتر است

کرکره برقی آلومینیومی نوعی کرکره هست که به ‌وسیله یک قدرت برقی کار می‌کند و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می‌شود

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران مقداری گران تر است اما تولید با کیفیت تری دارد

این مدل کرکره از یراق‌ آلات مهم کرکره برقی موتور است که کرکره به ‌طور خودکار با فشار یک دکمه باز و بسته می‌شود. قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران با یراق ‌آلات در شرکت کارسام دور یکجا محاسبه می‌شود. مهم‌ترین مزیت اصلی کرکره برقی راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی هست. شما می‌توانید باز یا بسته شدن را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به‌جایی که در آن قرار دارید.

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران به ابعاد کرکره بستگی دارد.

در صورت استفاده از موتور توبلار تأثیر مستقیم با قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران دارد.

میزان تراز بودن کرکره برقی و نیاز یا عدم نیاز به آهنکشی دهنه تأثیر مستقیم با قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران دارد.

نصب تیغه پلی کربنات شفاف تأثیر زیادی بر قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران دارد

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران برای مغازه ها ،بانک ها،

در بعضی موارد کارفرما از گونه ها دیگر کرکره برقی برای مغازه یا فروشگاه خویش استفاده می‌نماید که به شناسایی آن‌ها می پردازیم، نوعی از تیغه ها با نام تیغه کرکره برقی پانچ شناخته می‌شود که معمولاً نمی توانند یک دهنه کرکره برقی را فقط با این گونه تیغه کرکره اجرا نمود ولی جهت ایجاد زیبایی در محل کسب و همچنین ورود نور به داخل معمولاً چند ردیف تیغه کرکره پانچ بصورت ترکیبی با تیغه کرکره برقی آلومینیومی کار می‌شود، در ضمن تیغه سمت چپ تیغه آلومینیومی غضروف دار است و خاصیت این گونه تیغه کرکره حرکت کاملاً آرام و بی صدا می باشد.

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت موتور کرکره برقی آلومینیومی

برای کرکره برقی مغازه معمولاً از موتور تیوبلار و یا از موتور ساید می‌توان استفاده نمود.قیمت کرکره برقی آلومینومی در تهران به موتور آن بستگی دارد. که موتورهای ساید حدوداً ۱۵% از موتورهای تیوبلار گرانتر می باشند.از مزایای موتورهای کرکره برقی تیوبلار می توان به این موارد اشاره نمود که این موتور فضای کمتری را اشغال می کنند . از مضرات آن این است که در صورت خرابی احتیاج است کل کرکره برقی باز شود تا اینکه موتور کرکره از شفت خارج شود. موتورهای ساید فضای بسیاری را اشغال می کنند و کرکره سنگین تری را حرکت می دهند.  از بیرون میتوان سریعاً موتور ساید را تعمیر و یا جایگزینی نمود. موتور کرکره برقی می تواند فاقد برق اضطراری و یا UPS دار باشد اما در هر دو گونه رها کن دستی نیز موجود است.

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

تیغه ی کرکره برقی آلومینیومی و تاثیر آن بر روی قیمت آن

تیغه کرکره برقی آلومینیومی در ارتفاع های ۴٫۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۲ سانتیمتر

و در انواع تیغه کرکره آلومینیوم فوم دار،تیغه کرکره آلومینیوم اکسروت شده،

تیغه کرکره کاوانیزه فوم دار و تیغه کرکره کاوانیزه تک جداره در وزن های مختلف که بستگی به شیوه تولید

و ضخامت تیغه کرکره دارد و با توجه به استحکام و مقاومت تیغه کرکره آلومینیومی و جهت پوشش و محافظت

از داخل مغازه مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران متفاوت است و

با برند ها و وزن های مختلف در بازار موجود می باشد

که این مجموعه (TSP ایران) با برند TSP به وزن ۵٫۵ کیلو گرم در بازار عرضه می کند.

از مشخصات کرکره برقی آلومینیومی میتوان به بی صدا بودن، مقاوم بودن،

استفاده از بیلیت آلومینیوم، خلوص بالا و استفاده از مواد اولیه عالی جهت رنگ آمیزی متغیر اشاره نمود.

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

 

ساخت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

امروزه استفاده از کرکره برقی رشد چشم گیری داشته است

به همین دلیل افراد زیادی به ساخت کرکره برقی روی آورده اند.

به همین جهت مقداری قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران رو به افزایش است .اما باید توجه کرد که ساخت کرکره برقی کاری ساده و بدون مهارت نمی باشد. در تولید و ساخت کرکره برقی باید توجه شود که جنس مواد اولیه و تیغه از مرغوب ترین نوع خود باشد تا کارآیی و عملکرد کرکره دچار اختلال نگردد. ساخت کرکره برقی توسط کارسام دور از بهترین نوع مواد اولیه و تیغه های مرغوب درجه یک می باشد. علاوه بر کرکره ساخته شده متعلقات و قطعات مورد استفاده از جمله یراق آلات و موتور بهترین نوع و برترین برند های جهانی و داخلی می باشد.